15.10.2019

Panowie również chętnie korzystają z zabiegów medycyny estetycznej.

Zdradzamy tajemnicę, z jakimi problemami najczęściej borykają się mężczyźni oraz na jakie zabiegi najchętniej się decydują.

 

▶ Mezoterapia skóry głowy i włosów.

Zabieg ten jest stosowany w profilaktyce łysienia. Skutecznie zatrzymuje proces wypadania włosów oraz poprawia kondycję włosów

.
▶ Likwidacja zmarszczek.

Chociaż skóra mężczyzny starzeje się nieco wolniej od skóry kobiecej, zmarszczki u mężczyzn są znacznie głębsze i bardziej widoczne. Dlatego usuwanie zmarszczek warto rozpocząć jak najwcześniej.

▶ Usuwanie blizn i plan pigmentacyjnych.

Oczywiście, są blizny, które potrafią nawet dodawać męskości panom. Blizny potrądzikowe natomiast nie upiększają męskiej twarzy. Dotyczy to również plam pigmentacyjnych, które mogą powstać pod wpływem słońca.

▶ „Lifting bez skalpela” za pomocą NICI APTOS.

Wiemy, że mężczyźni preferują małoinwazyjne zabiegi, dlatego nici Aptos to świetne rozwiązanie, które pozwala na korektę wielu obszarów ciała.

▶ Likwidacja nadmiaru skóry po odchudzaniu.

Gdy mężczyzna traci na wadze, na brzuchu może pozostać dużo skóry. Taki nieestetyczny problem może uprzykrzyć życie i spowodować kompleksy. Wiąże się to również z obawami przez sytuacjami, w których mężczyzna będzie musiał zdjąć koszulkę.

▶ Depilacja laserowa i usunięcie nieporządnego owłosienia.

Nadmierne i bujne owłosienie na plecach często powoduje uczucie dyskomfortu nie tylko u mężczyzny, ale również u jego partnerki.

▶ Usuwanie znamion.

Zmiany skórne mogą być niebezpieczne, dlatego warto przeprowadzić odpowiednie badania i zapobiec rozwoju choroby w przyszłości.

▶ Leczenie nadpotliwości.

Nadmierne pocenie się – to krępujący problem.  Życie towarzyskie, spotkania oficjalne, uprawianie sportu w tych sytuacjach mężczyzna nie może dopuścić, żeby taka dolegliwość przeszkodziła sukcesowi.

 

Lista zabiegów, które możemy zaproponować Panom jest o wiele dłuższa!

Mężczyzno, masz problem? Pozbądź się go w naszym Gabinecie.