Noclegi

Sky Roof Apartments

Pacjentom gabinetu medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic, którzy chcieliby skorzystać z noclegów w Bielsku-Białej i zaznać trochę odpoczynku przed zabiegiem lub zregenerować się w komfortowych warunkach po nim, polecamy ofertę naszych partnerów ze Sky Roofs Apartments. 

Osoby chętne podczas rejestracji na zabieg otrzymają od nas specjalne hasło upoważniające do 20% zniżki na wybrany apartament. Hasło należy wpisać w formularzu rezerwacji na stronie https://skyroofapartments.com/.   

Sky Roof Apartments to kompleks pięciu wyjątkowych apartamentów w samym sercu Bielska-Białej. Aparthotel, ulokowany na najwyższych piętrach ekskluzywnej kamienicy z widokiem na dachy miasta, oferuje wnętrza dopieszczone w każdym szczególne, stworzone dla gości, którzy cenią sobie jakość, komfort i wygodę.

Sky Roof Apartments łączy ze sobą luksus pięciogwiazdkowych hoteli ze swobodą, jaką zapewnia prywatny penthouse. Do współpracy przy projekcie zaproszono lokalnych artystów i rzemieślników, by wspólnie z nimi stworzyć wyjątkowe wnętrza, które na długo zapadają w pamięć. Każdy z apartamentów został zaprojektowany w innym, niepowtarzalnym stylu: boho, glamour, nowojorskim, industrial oraz loft.

Dodatkowo można skorzystać z usługi konsjerża, czyli prywatnego pomocnika, który zajmie się najważniejszymi kwestiami organizacyjnymi i zapewni Państwu spokój i komfort podczas pobytu.