Modelowanie ust

Kwasem Hialuronowym

Celem zabiegu jest zwiększenie objętości ust i nadanie im odpowiedniego kształtu poprzez wypełnienie warg kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy (HA) to w pełni bezpieczny organiczny związek chemiczny, który naturalnie występuje w ludzkiej skórze i odpowiada za jej nawilżenie, jednak jego ilość stopniowo maleje po upływie 25 roku życia.

Użycie kwasu hialuronowego pozwala na precyzyjne modelowanie ust. Zabieg jest w pełni bezpieczny – wykorzystanie naturalnych substancji minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych i innych działań niepożądanych.

MODELOWANIE UST – PRZYGOTOWANIA I PRZEBIEG ZABIEGU

Preparat z kwasem hialuronowym wstrzykiwany jest po uprzednim znieczuleniu przy użyciu bardzo cienkiej igły. Zabieg trwa ok. 30 minut, a efekty widoczne są od razu i mogą utrzymywać się nawet do 12 miesięcy.

Na trzy dni przed zabiegiem powiększania ust nie należy przyjmować aspiryny ani innych leków o działaniu przeciwkrzepliwym. W dniu zabiegu powinno się unikać nagrzewania okolicy ust oraz podejmowania intensywnego wysiłku fizycznego.

EFEKTY MODELOWANIA UST KWASEM HIALURONOWYM

Usta po iniekcji kwasu hialuronowego są jędrne, młodzieńcze i mają jednolity, naturalny kolor. Zabieg pozwala też na wyrównanie asymetrii ust.  Przy zabiegu modelowania i powiększania ust kwasem hialuronowym kluczowy jest umiar i wyczucie estetyczne. Dzięki bogatemu doświadczeniu w gabinecie medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic Bielsko-Biała gwarantujemy zastosowanie odpowiedniej ilości preparatu, by nadać ustom naturalny, młodzieńczy wygląd i nie dopuścić do efektu sztucznych, „nadmuchanych” warg. 

Bardzo dobre efekty przynosi łączenie iniekcji kwasu hialuronowego z wykonaniem makijażu permanentnego. Kwas hialuronowy zwiększa objętość warg, a makijaż permanentny poprawia ich kształt i koloryt. Obydwa zabiegi można wykonać w odstępie dwóch miesięcy.

Jeśli masz pytania dotyczące z tego zabiegu, skontaktuj się z nami, a postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć!
Zapraszamy też na bezpłatne konsultacje do gabinetu medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic Bielsko-Biała, ul. Zapora 94.

Zapisy na zabiegi i konsultacje przyjmujemy wyłącznie drogą telefoniczną. Aby zarezerwować sobie termin, prosimy o kontakt pod numerem
(+48) 730 788 888.

Cena: 800-1200zł

Czas trwania: 45min