Kwas hialuronowy

Medycyna estetyczna to coraz popularniejsza branża, która z dnia na dzień rośnie w siłę. Dzieje się tak dlatego, że ludzie zauważają, że większość preparatów, jakie są wykorzystywane podczas zabiegów pochodzi z naturalnych składników, albo wręcz z ludzkiego organizmu. Bardzo modną i naturalną substancją ostatnich lat stał się kwas hialuronowy, który ma szerokie pole zastosowania oraz daje niesamowite efekty. Jeżeli chcesz odzyskać młody wygląd lub lekko poprawić swoje niedoskonałości to zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi kwasu hialuronowego.

Gdzie naturalnie występuje kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy występuje w ludzkim organizmie pod postacią soli sodowej. Jego największe stężenie znajduje się w takich miejscach jak skóra, ciałko szkliste oka czy mazi stawowej. Jego głównym zadaniem w naszym organizmie jest wiązanie wody i zapewnienie odpowiedniego stopnia nawilżenia miejsc, w których są zlokalizowane. Każdego dnia nasz organizm wydala około 30% obecnego w nim kwasu hialuronowego, który jednak bardzo szybko odradza się. Z wiekiem proces odnawiania się cząsteczek kwasu maleje i borykamy się z takimi problemami jak np. zmarszczki.

Zastosowanie kwasu hialuronowego w medycynie estetycznej

Wiele pań i panów decyduje się na zabieg ostrzykiwania kwasem hialuronowym w celu polepszenia swojej urody naturalnymi sposobami. W naszym gabinecie możecie Państwo spotkać się z profesjonalną obsługą, która doskonale zna się na swoim fachu i wykonuje swoje obowiązki z najwyższą starannością. Oferujemy szeroki wachlarz usług wstrzykiwania kwasu (w postaci elastycznego żelu) w różne miejsca twarzy – usta, pod oczy, na czoło, policzki, co ma na celu zniwelowanie wszystkich zmarszczek.

Jak wygląda zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego?

W naszym gabinecie medycyny estetycznej wszystkie zabiegi wykonywane są z największą starannością i skutecznością. Do wprowadzania w głąb naskórka kwasu używamy cienkich igieł, natomiast przed zabiegiem na miejsce ostrzykiwania nakładamy krem znieczulający, który praktycznie do zera minimalizuje ból i dyskomfort związany z wprowadzaniem igieł. Większość zabiegów trwa około 30 minut, a efekty są widoczne już od razu po jego zakończeniu. Co ciekawe kwas hialuronowy nie powoduje uszczerbku na zdrowiu i dochodzenia do siebie przez jakiś czas, dlatego od razu po wyjściu z gabinetu można cieszyć się promienną cerą. Nasza profesjonalna kadra pracownicza zadba o to, aby czas spędzony w naszym salonie był jak najbardziej przyjemny, a na Państwa twarzach widniał uśmiech.

 

Kwas hialuronowy – modelowanie ust
Kwas hialuronowy – lifting wolumetryczny
Kwas hialuronowy – wypełnianie zmarszczek
Kwas hialuronowy – hydrobalans, soft-lifting