Mesotherm

MesoTherm to innowacyjna metoda rewitalizacji i poprawy jakości skóry za pomocą ciepła. Urządzenie działa na bazie czterech technologii zabiegowych − mikrodermabrazji korundowo-laserowej, fali radiowej monopolarnej, mezoterapii mikroigłowej i elektroporacji – których połączenie przynosi doskonałe rezultaty w zakresie odmładzania wyglądu twarzy.

EFEKTY ZABIEGU MESOTHERM

Terapia MesoTherm daje efekty w postaci ujędrnionej, napiętej skóry. Zmarszczki i bruzdy ulegają wypełnieniu, a dzięki zagęszczeniu skóry zmniejsza się widoczność naczynek. Po terapii skóra jest wolna od zaskórników i przybiera świeży, młody, odprężony wygląd. Różnicę czuć także w dotyku – skóra jest miękka i aksamitna. Urządzenia MesoTherm używa się ponadto do niwelowania blizn oraz rozstępów. Dodatkowym efektem jest wzrost ukrwienia skóry, a tym samym odżywienia i dotlenienia skóry. 

PRZEBIEG ZABIEGU MESOTHERM

Zabieg MesoTherm trwa ok. godziny i podczas jego przebiegu pacjenci mogą odczuwać co najwyżej delikatny dyskomfort. Po wykonaniu zabiegu może pojawić się delikatny obrzęk oraz rumień, który utrzymywać się będzie przez kilka godzin. Do około 2 dni po zabiegu pacjenci mogą też odczuwać nadwrażliwość skóry.

Efekty zabiegu widoczne są natychmiastowo, jednak optymalne rezultaty osiąga się po wykonaniu serii 3-6 zabiegów. Zabieg można wykonywać raz na miesiąc. Warto przeprowadzić pełną terapię MesoTherm, ponieważ – jak wykazały badania – regularnie wykonywany zabieg jest w stanie odmłodzić skórę nawet o kilkanaście lat względem wieku biologicznego. 

Jeśli masz wątpliwości, jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami i powiedz, w czym możemy pomóc, a doradzimy najlepsze rozwiązanie! Zapraszamy też na bezpłatne konsultacje do gabinetu medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic Bielsko-Biała, ul. Zapora 94.

Zapisy na zabiegi i konsultacje przyjmujemy wyłącznie drogą telefoniczną, aby zarezerwować sobie termin, prosimy o kontakt pod numerem (+48) 730 788 888

Cena: 800zł

Czas trwania: 1h

Dla tego zabiegu przygotowaliśmy specjalne Pakiety promocyjne. Szczegóły w naszym cenniku: