Laser frakcyjny erbowo-yagowy

Laser frakcyjny erbowo-yagowy stosuje się w celu kompleksowego resurfacingu skóry, czyli przebudowy powierzchniowych warstw skóry, z dotarciem do skóry właściwej. Pod wpływem stymulacji cieplnej następuje złuszczenie naskórka oraz przebudowa kolagenu w skórze właściwej. Poza działaniem pielęgnacyjnym i rewitalizującym zabieg przynosi także efekty lecznicze, pozwalające na redukcję zmian i niedoskonałości skórnych. Laser erbowo-yagowy jest skuteczniejszą i bezpieczeniejszą formą terapii od często stosowanego na rynku lasera Co2.

KIEDY MOŻNA WYKONAĆ ZABIEGI LASEREM?

Zabiegi należy wykonywać w sezonie jesienno-zimowym, do wczesnej wiosny, ze względu na konieczność ograniczenia ekspozycji na światło słoneczne. Na 10 dni przed zabiegiem należy wykluczyć z diety antybiotyki, leki przeciwzapalne oraz jakiekolwiek preparaty i suplementy na bazie ziół.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG LASEREM FRAKCYJNYM?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa od 30 minut do godziny. Podczas zabiegu pacjenci mogą odczuwać łagodne, ciepłe pieczenie. Po zabiegu może wystąpić miejscowe zaczerwienienie skóry, złuszczanie naskórka oraz delikatna opuchlizna. Pełny proces gojenia się skóry po zabiegu może trwać do 7 dni. 

Efekty zabiegu laserem frakcyjnym erbowo-yagowym widoczne są po 1-2 tygodniach, kiedy dojdzie do wygojenia się skóry, jednak w określonych przypadkach w celu osiągnięcia optymalnego efektu i utrwalenia jego rezultatów konieczne być może wykonanie serii 2-3 zabiegów. Zabieg można wykonywać raz na 3-4 miesiące. Liczbę wykonywanych zabiegów ustala się podczas indywidualnych konsultacji.

Jeśli masz wątpliwości, jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami i powiedz, w czym możemy pomóc, a doradzimy najlepsze rozwiązanie! Zapraszamy też na bezpłatne konsultacje do gabinetu medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic Bielsko-Biała, ul. Zapora 94.

Zapisy na zabiegi i konsultacje przyjmujemy wyłącznie drogą telefoniczną, aby zarezerwować sobie termin, prosimy o kontakt pod numerem (+48) 730 788 888.

Cena: 200-1500zł
(W zależności od wielkości obszaru poddanego zabiegowi)

Czas trwania: 30-60min

Dla tego zabiegu przygotowaliśmy specjalne Pakiety promocyjne. Szczegóły w naszym cenniku: