Neopen

Neopen to innowacyjne urządzenie do mezoterapii mikroigłowej oraz precyzyjnego dostarczenia składników odżywczych do skóry. Igły wykonane są z chirurgicznej stali nierdzewnej z tytanowymi końcówkami. Urządzenie nakłuwa skórę w tempie 1920 nakłuć na sekundę na głębokości od 0,2 do 2,5 mm, a każde nakłucie stymuluje produkcję kolagenu i elastyny oraz pobudza skóry do odnowy.

JAKIE EFEKTY PRZYNOSI ZABIEG NEOPEN?

Podstawowym celem zabiegu Neopen jest kompleksowa terapia kondycji skóry, poprawa jej gęstości, kolorytu i ogólne odmłodzenie. Urządzenie Neopen pozwala również na wygładzenie zmarszczek, zniwelowanie blizn (np. po trądziku, oparzeniach czy urazach) i rozstępów, a także zwężenie porów. Dodatkowo przed zabiegiem na skórę pacjenta nakładany jest specjalny koktajl do mezoterapii transdermalnej o działaniu: rozjaśniającym, napinającym, odżywczym, nawilżającym, liftingującym lub łagodzącym zaczerwienienia.

Zabieg trwa ok. 15-20 minut i jest praktycznie bezbolesny. Przez 3 godziny po zabiegu może utrzymywać się delikatnie zaczerwienienie skóry. Efekty zabiegu urządzeniem Neopen widoczne są praktycznie natychmiastowo, jednak w określonych przypadkach w celu osiągnięcia optymalnego efektu zabiegu i utrwalenia jego rezultatów konieczne może być wykonanie serii 3-5 zabiegów. Zabieg można wykonywać raz na tydzień. Rodzaj terapii oraz liczbę wykonywanych zabiegów ustala się podczas indywidualnych konsultacji.

Jeśli masz wątpliwości, jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami i powiedz, w czym możemy pomóc, a doradzimy najlepsze rozwiązanie! Zapraszamy też na bezpłatne konsultacje do gabinetu medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic Bielsko-Biała, ul. Zapora 94.

Zapisy na zabiegi i konsultacje przyjmujemy wyłącznie drogą telefoniczną, aby zarezerwować sobie termin, prosimy o kontakt pod numerem (+48) 730 788 888.

Cena: 500 - 800zł
(W zależności od obszaru poddanego zabiegowi oraz rodzaju użytego preparatu)

Czas trwania: 15-20min

Dla tego zabiegu przygotowaliśmy specjalne Pakiety promocyjne. Szczegóły w naszym cenniku: