O nas

Jolanta Jakubowska

Ukończyła Akademię Medycznej we Wrocławiu, a następnie uzyskała specjalizację II stopnia z chirurgii dziecięcej oraz urologii. Od 2004 roku wykonuje zabiegi z obszaru medycyny estetycznej i jest jednym z pionierów tej gałęzi medycyny w Polsce. W 2008 założyła swoją własną klinikę medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic w Bielsku-Białej.

Posiada niezwykle bogate doświadczenie i szeroką wiedzę, którą regularnie dopełnia, uczestnicząc w licznych sympozjach i szkoleniach. Chętnie dzieli się swoimi umiejętnościami z kolejnymi pokoleniami lekarzy, prowadząc kursy i szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. W 2020 roku odebrała statuetkę certyfikowanego trenera nici Aptos.


Dr Jakubowska znana jest z doskonałego kontaktu z pacjentami i wyjątkowego podejścia do swojej pracy, którą traktuje zarówno jako misję, jak i pasję. Przyjazna atmosfera w jej klinice sprawia, że każdy czuje się tu bezpiecznie i swobodnie. Pacjenci cenią jej fachowość, doskonałe wyczucie estetyczne, otwartość na drugiego człowieka i indywidualne podejście. Dr Jakubowska służy każdemu fachową poradą zarówno przed zabiegiem, jak i w kwestii rekonwalescencji i pielęgnacji pooperacyjnej. Odpowiada w zrozumiały sposób na wszystkie pytania, nigdy nie zostawia nikogo bez pomocy i wsparcia. Jest też osobą niezwykle uczciwą i szczerą – zdarza się, że odradza wykonanie zabiegu, jeśli tego wymaga dobro pacjentów. Pozostaje dogłębnie wierna hasłu z przysięgi Hipokratesa: „Przede wszystkim nie szkodzić”.   

Prywatnie jest mamą trójki dzieci i babcią jednej wnuczki, a także szczęśliwą właścicielką kotki imieniem Grzanka, ewakuowanej z Ukrainy po rosyjskiej agresji. Oprócz medycyny estetycznej jej pasją jest bieganie, o czym świadczy tytuł zdobywcy Korony Maratonów Polskich.

Przeczytaj wywiad z dr Jolantą Jakubowską dla magazynu „Lady’s Club” Wciąż mam ochotę na więcej

Ewelina Stisz

Absolwentka studiów pielęgniarskich na Akademii Śląskiej w
Katowicach. Z zawodu technik usług kosmetycznych. W gabinecie medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic Bielsko-Biała zajmuje się zabiegami kosmetycznymi i pielęgnacyjnymi. Ukończyła liczne kursy i szkolenia pod okiem polskich i zagranicznych specjalistów z zakresu laseroterapii, mezoterapii, rewitalizacji twarzy, pielęgnacji skóry, modelowania sylwetki, usuwania cellulitu i in.

Pacjenci cenią jej otwartość i bezpośredniość, a także doskonałe wyczucie oraz fachowość przy wyborze optymalnej formy terapii, dostosowanej indywidualnie do konkretnego problemu.

Jagna Jakubowska

Absolwentka kosmetologii na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. W gabinecie medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic Bielski-Biała zajmuje się wykonywaniem makijażu permanentnego. Cechuje ją niezwykła dokładność i skrupulatność, a także doskonałe wyczucie harmonii i zmysł estetyczny. Jest znana z doskonałego kontaktu z klientkami, które niezwykle cenią jej odpowiedzialne podejście oraz lekką, serdeczną atmosferę, jaką potrafi wytworzyć podczas zabiegu. Ukończyła liczne szkolenia pod okiem wybitnych ekspertów z zakresu makijażu permanentnego i kosmetologii. Regularnie doskonali swe umiejętności, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i warsztatach.

Prywatnie jest fanką Formuły 1, podcastów i gier planszowych oraz właścicielką pieska imieniem Fanta rasy Jack Russell Terier.

Jolanta Handzlik

Specjalistka w zakresie logistyki i komunikacji. W klinice Jakubowska Esthetic zajmuje się rejestracją pacjentów i ustalaniem grafiku pracy. Udziela też informacji w zakresie dostępnej oferty zabiegów. Znana jest z anielskiej cierpliwości i niezwykle serdecznego usposobienia, ale gdy trzeba, potrafi też być asertywna. Troszczy się o nas wszystkich i dba o komfortowe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę w gabinecie. Gdyby nie ona, już dawno cała klinika pogrążyłaby się w chaosie.