Inne zabiegi kosmetyczne

usuwanie cellulitu, rozstępów, rumienia, przebarwień, blizn po trądziku i oparzeniach, likwidacja poszerzonych naczynek

W gabinecie medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic Bielsko-Biała proponujemy szeroką gamę zabiegów kosmetycznych, które poza ogólną poprawą jakości skóry doskonale sprawdzają się również w terapii blizn i innych niedoskonałości skórnych. W naszej ofercie mamy m.in.: mezoterapię igłową (terapia cellulitu i rozstępów), zabieg MesoTherm (redukcja blizn, terapia rozstępów i cellulitu), zabieg Neopen (redukcja blizn po oparzeniach, urazach i trądziku), Cosmelan (usuwanie przebarwień), laser frakcyjny erbowo-yagowy (redukcja rozstępów, bliznowców, blizn potrądzikowych), laser neodymowo-yagowy (likwidacja poszerzonych naczynek), zabieg CPL (redukcja rumienia na twarzy, terapia trądziku) i FusioMed (terapia cellulitu). W przypadku rozstępów  i trudno gojących się blizn bardzo dobre rezultaty przynosi również terapia przy użyciu osocza bogatopłytkowego.

O wszystkich tych zabiegach przeczytasz więcej poniżej w sekcji Kosmetologia Estetyczna

Jeśli masz wątpliwości, jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami i powiedz, w czym możemy pomóc, a doradzimy najlepsze rozwiązanie! Zapraszamy też na bezpłatne konsultacje do gabinetu medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic Bielsko-Biała, ul. Zapora 94.

Zapisy na zabiegi i konsultacje przyjmujemy wyłącznie drogą telefoniczną, aby zarezerwować sobie termin, prosimy o kontakt pod numerem (+48) 730 788 888.