Powiększanie penisa (własnym tłuszczem lub kwasem hialuronowym)

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przestały być już dawno temu zarezerwowane tylko dla kobiet. Jednym z problemów mężczyzn, który wpływa znacząco na jakość ich życia (w tym życia seksualnego), jest niezadowolenie z wielkości członka. Dzięki wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej czy kwasu hialuronowego możemy w sposób małoinwazyjny wpłynąć na kształt, długość i obwód penisa.

Skorzystaj z bezpiecznego zabiegu dla mężczyzn, jakim jest powiększanie penisa kwasem hialuronowym lub własnym tłuszczem, wykonywanego w znieczuleniu miejscowym. Zadzwoń do nas, zapisz się na konsultację z lekarzem i umów się na zabieg.

 

Wskazania do zabiegu

Wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu powiększania penisa jest niezadowolenie z wyglądu penisa, które ma wpływ na samopoczucie, jakość życia i stosunki seksualne.

 

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym lub tłuszczem – efekty

Jakie są efekty powiększania penisa kwasem hialuronowym? Zabieg powiększenia członka pozwala na zwiększenie obwodu penisa i dodanie długości, w zależności od ilości podanego preparatu. Powiększenie członka w gabinecie zwiększa wymiany członka w obwodzie i długości, a dodatkowo poprawia ukrwienie.

Zaletą zabiegu powiększania członka przy użyciu własnej tkanki tłuszczowej lub kwasu hialuronowego jest możliwie szybka, małoinwazyjna metoda zmiany kształtu penisa.  Efekt końcowy jest widoczny po upływie ok. 2 tygodni i utrzymuje się do 3 lat.

 

Przebieg terapii

Po wstępnej konsultacji z lekarzem i wywiadzie medycznym Pacjent kwalifikowany jest do zabiegu. Trwa on około 1 godziny i wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. W zależności od oczekiwań Pacjentów modelowanie członka może odbyć się przy pomocy własnej tkanki tłuszczowej lub przy użyciu kwasu hialuronowego. Tkanka tłuszczowa pobierana jest z innej partii ciała Pacjenta, przygotowywana w odpowiednim urządzeniu, po czym wstrzykiwana do prącia.

W zależności od pożądanego efektu podobne rezultaty można osiągnąć poprzez iniekcję kwasu hialuronowego, który również stosuje się jako wypełniacz. Kwas hialuronowy, jak i iniekcja z własnej tkanki tłuszczowej, są bezpieczne dla Pacjenta.

 

Przeciwwskazania do zabiegu powiększania penisa

Przed zabiegiem z Pacjentem przeprowadzany jest wywiad medyczny. Tak jak przy każdym zabiegu medycznym, przeciwwskazaniem do zabiegu powiększania penisa są stany zapalne organizmu, choroby nowotworowe i niektóre leki przyjmowane stale, ale też stulejka.

 

Powiększanie członka – czasowe skutki uboczne

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym lub tłuszczem, tak jak każdy zabieg medycyny estetycznej, może nieść ze sobą ryzyko czasowych, niepożądanych skutków ubocznych. Bezpośrednio po zabiegu w obrębie ostrzykiwanych miejsc mogą się pojawić zaczerwienienia, zasinienia lub lekki obrzęk, które zanikają po kilku dniach.

 

Warto wiedzieć

Powiększenie penisa nie jest efektem próżności a możliwością, z której można skorzystać w celu pozbycia się kompleksów wpływających znacząco na jakość całego życia.