Powiększanie penisa

Zabieg polega na zwiększeniu objętości członka za pomocą preparatu PowerFill zawierającego kwas polimlekowy, czyli jeden z najsilniej i najdłużej działających stymulatorów tkankowych na rynku. PowerFill to wypełniacz nowej generacji, który pozwala na stymulację aktywności komórkowej odpowiedzialnej za syntezę kolagenu i innych substancji macierzy pozakomórkowej, w efekcie czego dochodzi do zwiększenia objętości tkanek. Dzięki wykorzystaniu naturalnych substancji minimalizuje się ryzyko reakcji alergicznej, migracji preparatu oraz problemów z jego usunięciem, które występuje przy stosowaniu syntetycznych wypełniaczy.

Zabieg jest w pełni bezpieczny, nieinwazyjny, w żaden sposób nie wpływa też na sprawność seksualną czy poziom libido.  

JAK PRZEBIEGA ZABIEG POWIĘKSZANIA PENISA?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około godziny. Na specjalne życzenie pacjenta można dodatkowo podać środek uspokajający. Preparat podawany jest za pomocą cienkiej igły. Podczas zabiegu wstrzykuje się od 12 do 20 ml preparatu, w zależności od rozmiarów członka i oczekiwanych efektów.

Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do normalnych czynności. Do kilkunastu godzin po iniekcji można odczuwać delikatny dyskomfort. Mogą też pojawić się drobne siniaki, obrzęki i zaczerwienienia. Przez 3 tygodnie po zabiegu należy unikać aktywności seksualnych, intensywnego wysiłku fizycznego, a także nadmiernego ogrzania okolicy zabiegowej (np. podczas gorących kąpieli czy wizyt w saunie).

KIEDY WIDOCZNE SĄ EFEKTY ZABIEGU POWIĘKSZANIA CZŁONKA?

Efekty zabiegu powiększania penisa preparatem PowerFill widoczne są natychmiastowo po iniekcji i stanowią około 60-70% ostatecznego rezultatu. Pełny efekt obserwowalny jest po upływie ok. 8 tygodni i może utrzymywać się do 5 lat, ale zależy to od indywidualnego metabolizmu pacjenta, przestrzegania zaleceń pozabiegowych oraz stylu życia. Docelowo użycie preparatu PowerFill pozwala na zwiększenie obwodu członka o 3-4 cm.

Jeśli masz pytania dotyczące z tego zabiegu, skontaktuj się z nami, a postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć! Zapraszamy też na bezpłatne konsultacje do gabinetu medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic Bielsko-Biała, ul. Zapora 94.

Zapisy na zabiegi i konsultacje przyjmujemy wyłącznie drogą telefoniczną, aby zarezerwować sobie termin, prosimy o kontakt pod numerem (+48) 730 788 888.

Cena: od 4000zł
(W zależności od ilości użytego preparatu)

Czas trwania: 1h