Laser neodymowo-yagowy

Laser neodymowo-yagowy to urządzenie oparte na innowacyjnej technologii emitowania mikroimpulsów świetlnych bezpośrednio w głąb skóry, wykorzystywane w szeregu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Laser działa w trybie ablacyjnym i nieablacyjnym (bez przerywania ciągłości powłok skórnych).

Tryb nieablacyjny działa na skórę właściwą i pozwala na poprawę kondycji, pogrubienie i ujędrnienie skóry poprzez stymulację fibroblastów i pobudzenie produkcji kolagenu. Zabieg pozwala na usunięcie bruzd i zmarszczek, redukcję przebarwień, blizn (pooperacyjnych, potrądzikowych) oraz rozstępów, a także poprawę kolorytu i napięcia skóry. Tryb ablacyjny wykorzystywany jest w terapii grzybicy, do likwidacji powiększonych naczynek na twarzy i ciele oraz epilacji pojedynczych włosków.

PRZEBIEG LASEROTERAPII

Zabieg jest bezbolesny, światło lasera podgrzewa skórę, dzięki czemu pacjenci odczuwają przyjemne ciepło. Laser neodymowo-yagowy jest w pełni bezpieczny i niesie minimalne ryzyko działań niepożądanych. Najczęstszym skutkiem ubocznym są miejscowe zaczerwienienia, które mogą wystąpić do 2-3 dni po zabiegu.

Zabiegi należy wykonywać w sezonie jesienno-zimowym, do wczesnej wiosny, ze względu na konieczność ograniczenia ekspozycji na światło słoneczne. Na 10 dni przed zabiegiem należy wykluczyć z diety antybiotyki, leki przeciwzapalne oraz jakiekolwiek preparaty i suplementy na bazie ziół.

ILE ZABIEGÓW LASEROWYCH NALEŻY WYKONAĆ, ŻEBY UZYSKAĆ OCZEKIWANY EFEKT?

W przypadku terapii konkretnych problemów konieczne jest wykonanie serii zabiegów. Ich liczba uzależniona jest od stanu miejscowego i uzgadniana podczas bezpośrednich konsultacji.

  • Grzybica – 6-8 zabiegów wykonywanych co tydzień
  • Likwidacja pękniętych naczynek – 1-2 zabiegi wykonywane co tydzień
  • Epilacja – 1-4 zabiegi wykonywane co miesiąc

Jeśli masz wątpliwości, jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami i powiedz, w czym możemy pomóc, a doradzimy najlepsze rozwiązanie! Zapraszamy też na bezpłatne konsultacje do gabinetu medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic Bielsko-Biała, ul. Zapora 94.

Zapisy na zabiegi i konsultacje przyjmujemy wyłącznie drogą telefoniczną, aby zarezerwować sobie termin, prosimy o kontakt pod numerem (+48) 730 788 888.

Cena:

Epilacja: od 50zł
Terapia grzybicy: od 100zł
Likwidacja pękniętych naczynek: 100-700zł
Tryb nieablacycjny: 300zł

Czas trwania: 30-60min