Kriolipoliza

Kriolipoliza to zabieg pozwalający na redukcję tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha (tzw. oponka), a także na ramionach, udach (tzw. bryczesy), pośladkach, biodrach czy nad kolanami. Zabieg skierowany jest przede wszystkim dla osób, które pomimo intensywnego odchudzania nie są w stanie pozbyć się opornych depozytów tłuszczowych.

Zabieg kriolipolizy wykonywany jest za pomocą urządzenia Crioliposculpt, którego głowice generują temperaturę do -10° C, co pozwala na zamrożenie komórek tłuszczowych, a następnie ich rozpad i wydalenie z organizmu poprzez krew i limfę. W gabinecie medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic posiadamy urządzenie z czterema głowicami, co pozwala na poddanie zabiegowi kilku obszarów ciała jednocześnie.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG KRIOLIPOLIZY?

Zabieg trwa godzinę i jest bezbolesny. Delikatny chłód odczuwany jest miejscowo i nie jest źródłem dyskomfortu. Podczas zabiegu głowice przykładane są do obszaru, z którego chcemy usunąć tkankę tłuszczową. Kolejnym krokiem jest zassanie tkanki i zamrożenie komórek tłuszczowych. W miejscu przyłożenia głowicy mogą wystąpić delikatne zaczerwienienia lub siniaki, które powinny ustąpić do 2 dni po zabiegu.

JAKIE EFEKTY PRZYNOSI KRIOLIPOLIZA?

Już po pierwszej sesji kriolipolizy ilość tkanki tłuszczowej zmniejsza się w miejscu zabiegowym aż do 40%. Dodatkowym efektem jest redukcja krągłości oraz wyrównanie proporcji ciała. Przy większej ilości tkanki tłuszczowej w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów konieczne może być wykonanie serii 2-3 zabiegów w miesięcznym odstępie.

Warto przy tym pamiętać, że kriolipoliza nie stanowi alternatywy dla zbalansowanej diety i zdrowego trybu życia, a jedynie ich uzupełnienie. Żeby osiągnąć efekt smukłej, pięknej sylwetki i jak najdłużej się nim cieszyć, konieczne jest kompleksowe działanie, łączące możliwości medycyny estetycznej z naturalnymi mechanizmami metabolicznymi naszego organizmu.

Jeśli masz wątpliwości, jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami i powiedz, w czym możemy pomóc, a doradzimy najlepsze rozwiązanie! Zapraszamy też na bezpłatne konsultacje do gabinetu medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic Bielsko-Biała, ul. Zapora 94.

Zapisy na zabiegi i konsultacje przyjmujemy wyłącznie drogą telefoniczną, aby zarezerwować sobie termin, prosimy o kontakt pod numerem (+48) 730 788 888.

Cena: 300zł
(Za jedno przyłożenie głowicy)

Czas trwania: 1h