Nici Aptos Nano Vitis

Bezhaczykowe nici Aptos Nano Vitis wykorzystuje się do kompleksowej  rewitalizacji skóry. Nici Aptos Nano Vitis najczęściej stosowane są w okolicy powieki dolnej, podbródka, dekoltu i szyi – wszędzie tam, gdzie skóra jest cienka i zachodzi wskazanie do jej pogrubienia i odmłodzenia.

JAK DZIAŁAJĄ NICI APTOS?

Nici Aptos Nano Vitis implementuje się do tkanki podskórnej, gdzie uwalniają zawarty w nich kwas polimlekowy, będący jednym z najtrwalszych i najskuteczniejszych stymulatorów tkankowych, który pobudza produkcję kolagenu. Nici Apros Nano Vitis są bioabsorbowalne (wchłanialne), a dzięki specjalnej budowie – dwóch splecionych włókiem, które rozprężają się po implementacji  – tworzą lekką konstrukcję zapewniającą skórze elastyczność, a także stymulującą naturalne mechanizmy rewitalizacyjne skóry.

EFEKTY IMPLANTACJI NICI APTOS

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym i trwa około godziny. Na specjalne życzenie pacjenta można dodatkowo podać środek uspokajający. Po zabiegu może pojawić się delikatna opuchlizna, zaczerwienienia i krwiaki, które powinny ustąpić po paru dniach. Efekty implementacji Nici Aptos widoczne są po 2-3 miesiącach, kiedy zaczyna dochodzić do rozpuszczania nici i uwalniania kwasu polimlekowego.

Nici utrzymują się w organizmie ok. 2 lat, a efekt pogrubionej i odmłodzonej skóry może się utrzymywać nawet dłużej. Żeby wzmocnić efekt, zabieg można powtórzyć, implantując kolejne nici.

Jeśli masz wątpliwości, jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami i powiedz, w czym możemy pomóc, a doradzimy najlepsze rozwiązanie! Zapraszamy też na bezpłatne konsultacje do gabinetu medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic Bielsko-Biała, ul. Zapora 94.

Zapisy na zabiegi i konsultacje przyjmujemy wyłącznie drogą telefoniczną, aby zarezerwować sobie termin, prosimy o kontakt pod numerem (+48) 730 788 888.

Cena: 1500-3000zł
(W zależności od ilości użytego materiału)

Czas trwania: 1h