CPL - fotoodmładzanie

Zabieg fotoodmładzania laserowego z wykorzystaniem technologii CPL (ang. Calibrated Pulse Light, czyli kalibrowane światłe pulsacyjne) to doskonała metoda rewitalizacji i poprawy kondycji skóry twarzy, dekoltu i szyi.

Zabieg polega na naświetlaniu skóry krótkimi impulsami światła, które pobudzają intensywne procesy regeneracyjne. Światło pulsacyjne dociera do głębokich warstw skóry właściwej, gdzie stymuluje jej przebudowę i produkcję nowego kolagenu, odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry. Poza ogólną poprawą kondycji skóry i eliminacją oznak starzenia się zabieg pozwala na redukcję rumienia, przebarwień i drobnych plam na skórze. Jest też stosowany przy terapii trądziku. 

JAK PRZEBIEGA ZABIEG FOTOODMŁADZANIA CPL?

Zabieg jest bezbolesny i trwa ok. 30-45 minut. Zastosowanie technologii CPL to optymalny sposób szybkiego osiągnięcia bardzo dobrych efektów przy niewielkim stopniu inwazyjności samej procedury − zabieg nie powoduje przerywania ciągłości skóry, a stosowany aplikator jest bezpieczny w użyciu i nie powoduje ryzyka poparzeń bądź innych efektów ubocznych. Dodatkowo przed zabiegiem pacjentom nakładany jest specjalny żel chłodzący, który pozwala na zmniejszenie późniejszego obrzęku i znacząco podnosi komfort podczas terapii. 

Po zabiegu mogą pojawić się krótkotrwałe delikatne zaczerwienienia i obrzęk. W ciągu pierwszych dni należy też pamiętać o nawilżaniu skóry oraz unikaniu ekspozycji na światło słoneczne.

ILE ZABIEGÓW CPL NALEŻY WYKONAĆ, ABY UZYSKAĆ OCZEKIWANY EFEKT?

Efekty fotoodmładzania przy użyciu technologii CPL widoczne są natychmiastowo, jednak najlepsze rezultaty przynosi wykonanie serii 4-6 zabiegów co 3-4 tygodnie. W przypadku usuwania przebarwień i terapii trądziku konieczne może być wykonanie serii 2-3 zabiegów w zależności od stanu miejscowego i oczekiwanego rezultatu.

Jeśli masz wątpliwości, jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami i powiedz, w czym możemy pomóc, a doradzimy najlepsze rozwiązanie! 
Zapraszamy też na bezpłatne konsultacje do gabinetu medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic
Bielsko-Biała, ul. Zapora 94.

Zapisy na zabiegi i konsultacje przyjmujemy wyłącznie drogą telefoniczną, aby zarezerwować sobie termin, prosimy o kontakt pod numerem (+48) 730 788 888.

Cena:

Fotoodmładzanie: 300zł
Usuwanie przebarwień i rumienia: 500zł
Terapia trądziku: 300-500zł

Czas trwania: 30-45min

Dla tego zabiegu przygotowaliśmy specjalne Pakiety promocyjne. Szczegóły w naszym cenniku: