Fusiomed

Na twarz

FusioMed jest zabiegiem o niesamowitych i praktycznie natychmiastowych efektach odmładzających. FusioMed służy do kompleksowej terapii kosmetologicznej prowadzącej do efektownej poprawy kondycji skóry twarzy oraz zniwelowania oznak starzenia się, takich jak zmarszczki i bruzdy, utrata jędrności i kolorytu skóry, utrata owalu twarzy czy tzw. drugi podbródek.

JAK DZIAŁA FUSIOMED?

Działanie FusioMed opiera się na falach radiowych, które wytwarzają energię cieplną w głębokich warstwach skóry, stymulując przemiany strukturalne kolagenu i tworzenie się nowych włókien kolagenowych, co daje widoczny efekt liftingujący w postaci zwiększenia napięcia tkanek, redukcji zwiotczenia skóry oraz uniesienia konturów twarzy.

CZY ZABIEG FUSIOMED JEST BOLESNY?

Zabieg FusioMed jest nie tylko bezbolesny, ale wręcz przyjemny i relaksujący. Podczas zabiegu odczuwa się ciepło, które dodatkowo wpływa na regenerację skóry i komfort pacjenta. Poleca się go jako zabieg „bankietowy”, tzn. przed wyjściem na ważną uroczystość, imprezę lub kolację, gdyż efekt odmłodzonej, odżywionej i ujędrnionej skóry widoczny jest natychmiastowo po zabiegu. W celu osiągnięcia optymalnych, długotrwałych efektów zaleca się wykonanie serii 4-10 zabiegów, zachowując miesięczny odstęp.

Zabieg FusioMed wykonuje się również w celu redukcji tkanki tłuszczowej na ciele, zobacz więcej w sekcji:

Jeśli masz wątpliwości, jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami i powiedz, w czym możemy pomóc, a doradzimy najlepsze rozwiązanie! Zapraszamy też na bezpłatne konsultacje do gabinetu medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic Bielsko-Biała, ul. Zapora 94.

Zapisy na zabiegi i konsultacje przyjmujemy wyłącznie drogą telefoniczną, aby zarezerwować sobie termin, prosimy o kontakt pod numerem (+48) 730 788 888.

Cena: 500zł

Czas trwania: 1-1,5h

Dla tego zabiegu przygotowaliśmy specjalne Pakiety promocyjne. Szczegóły w naszym cenniku: