Cennik medycyny estetycznej

Jakubowska Esthetic to zespół doświadczonych ekspertów stworzony z myślą o nawet najbardziej wymagających osobach, które szukają najwyższej jakości usług medycyny estetycznej. Nasi specjaliści pomogą dobrać najlepsze zabiegi dla Twoich potrzeb. Poniżej przedstawiamy dokładny cennik zabiegów medycyny estetycznej dostępnych w naszej klinice.

 

Jakubowska Esthetic – ceny zabiegów medycyny estetycznej

Poznaj aktualne ceny zabiegów medycyny estetycznej w Jakubowska Esthetic!

To szereg różnorodnych zabiegów, które mają na celu utrzymanie lub korektę wyglądu skóry osób zdrowych – mają działanie odmładzające, odżywiające, rewitalizujące czy anti-aging. Dobieramy zabiegi zgodnie z potrzebami Twojej skóry – mikrodermabrazje, peelingi, depilacja i nie tylko. Kliknij i poznaj ceny zabiegów dermatologii estetycznej.

Diagnoza i leczenie chorób skórnych z pomocą dermatologa klinicznego ma na celu pomoc osobom cierpiącym z powodu różnego rodzaju nieprawidłowości w obrębie skóry. Cena zabiegów dermatologicznych różni się w każdym przypadku i zależy od stopnia skomplikowania terapii. Skorzystaj z najlepiej dobranych zabiegów i ciesz się piękną, zdrową skórą.

Diagnozujemy choroby i dolegliwości związane z kondycją skóry głowy i włosów. Oferujemy kompleksowe leczenie schorzeń owłosionej skóry głowy oraz włosów.

Urologia estetyczna to rozwiązanie dla osób z problemami natury urologicznej. Pomaga likwidować problemy powstałe w wyniku nieudanych zabiegów, wypadków czy wad wrodzonych i skutkuje polepszeniem komfortu i życia seksualnego.

Eliminacja uciążliwych dolegliwości lub zmiana wyglądu żeńskich narządów płciowych mają czasem ogromne znaczenie dla komfortu kobiety. Zabiegi ginekologii estetycznej kierujemy do kobiet, które cierpią na wysiłkowe nietrzymanie moczu, suchość pochwy i szczególną skłonność do infekcji intymnych.

Oferujemy usuwanie znamion plazmą i usuwanie chirurgiczne oraz badania histopatologiczne po zabiegu.

Nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit – to nie problem. Pomagamy w modelowaniu sylwetki – kliknij i sprawdź ceny zabiegów!

Zabiegi odmładzające, usuwanie przebarwień – poznaj ceny zabiegów laserem.

Nowoczesna metoda na nieinwazyjne usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej i wysmuklenie sylwetki.

 

Masz pytania? Prosimy o kontakt – z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.