FusioMed

Na ciało

FusioMed to nowoczesne urządzenie pozwalające na aplikację fali radiowej o dużej mocy oraz kawitacji ultradźwiękowej niskiej częstotliwości, co pozwala na dotarcie do głębokich warstw skóry właściwej i tkanki łącznej oraz prowadzi do zagęszczenia i znaczącej poprawy ich struktury. Efektem zabiegu jest wyraźna poprawa estetyki sylwetki wskutek redukcji cellulitu i wiotkiej, luźnej skóry. Zabieg stanowić może doskonałe uzupełnienie diety oraz innych terapii odchudzających. Urządzenie FusioMed sprawi, że dłużej cieszyć się będziesz smukłą i zgrabną figurą.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG MODELOWANIA SYLWETKI URZĄDZENIEM FUSIOMED?

Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Pacjent odczuwa jedynie głębokie ciepło, a głowica aparatu wyposażona jest w specjalny układ chłodzący, który zabezpiecza naskórek przed zbyt intensywnym działaniem fali radiowej. W zależności od obszaru poddanego zabiegowi cała procedura trwa od 1 do 2 godzin.

Efekty widać już po pierwszym zabiegu, ale w zależności od stanu miejscowego optymalne rezultaty przynosi wykonanie serii 4-10 zabiegów co 7-10 dni. Liczba zabiegów ustalana jest podczas indywidualnych konsultacji.

Jeśli masz wątpliwości, jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami i powiedz, w czym możemy pomóc, a doradzimy najlepsze rozwiązanie! Zapraszamy też na bezpłatne konsultacje do gabinetu medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic Bielsko-Biała, ul. Zapora 94.

Zapisy na zabiegi i konsultacje przyjmujemy wyłącznie drogą telefoniczną, aby zarezerwować sobie termin, prosimy o kontakt pod numerem (+48) 730 788 888.

Cena: 200-800zł
(W zależności od obszaru poddanego zabiegowi)

Czas trwania: 1-1,5h

Dla tego zabiegu przygotowaliśmy specjalne Pakiety Promocyjne. Szczegóły w naszym cenniku: