Są takie usta, od których ciężko oderwać wzrok: zmysłowe, proporcjonalne, pełne i nawilżone. Jest to jeden z atrybutów kobiecego piękna.

Jak osiągnąć taki efekt?

Czasem wystarczy mała korekta kształtu i rozmiaru, by zupełnie zmienić proporcje twarzy oraz sprawić, że usta będą wyglądać bardziej atrakcyjnie.

Wypełnianie ust za pomocą kwasu hialuronowego – to bardzo częsty zabieg w naszym Gabinecie Medycyny Estetycznej.

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w naszym organizmie w postaci hialuronianu sodu w skórze, mazi stawowej, tkance łącznej, ściankach naczyń krwionośnych a nawet w oku. Posiada on zdolność wchłaniania i wiązania wody i ma szerokie zastosowanie w medycynie. Cząsteczki kwasu codziennie ulegają rozpadowi, a ich miejsce zajmują nowe. Wraz z wiekiem nasz organizm zmniejsza produkcje nowych cząsteczek i wtedy dochodzi do zmniejszenia objętości tkanek, w których się znajdują oraz odwodnienia czerwieni wargowej.

Możemy jednak uzupełnić niedobór kwasu hialuronowego i odbudować utraconą objętość za pomocą prostego zabiegu modelowania ust.

Młode osoby natomiast mają często problem związany z dysproporcją pomiędzy górną a dolną wargą. W tym przypadku wystarcza czasem naprawdę mała ilości kwasu hialuronowego, aby wydobyć ich naturalne piękno ust.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym zapewnia wiele korzyści:

✓ nawilża usta

✓ wypełnia je

✓ nadaje im zmysłowego wyglądu

✓ niweluje asymetrię ust

✓ poprawia napięcia skóry wokół nich

✓ uwydatnia czerwień

✓ modeluje kontury ust

✓ przywraca lub tworzy odpowiednie proporcje

W naszym Gabinecie zawsze dostosowujemy się do upodobań Pacjentów i dążymy do uzyskania naturalnego wyglądu. Stosujemy preparaty najlepszych światowych marek, żeby otrzymać wspaniały efekt.

To wszystko możesz mieć po wizycie w Gabinecie Medycyny Estetycznej – Jakubowska Esthetic.

Zapraszamy.

📞 +48 730 78 88 88

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *