Masz niedoskonałości, które nie pozwalają Ci poczuć się  swobodnie i dobrze we własnej skórze?

Przyjdź na BEZPŁATNĄ konsultację do doświadczonego lekarza medycyny estetycznej. Dr Jolanta Jakubowska posiada umiejętności potwierdzone wieloletnim doświadczeniem, specjalistycznymi kursami i wykształceniem.

Podczas konsultacji porozmawiamy o najnowocześniejszych zabiegach, które dają świetne efekty i pomagają utrzymywać piękno i zdrowie.

Zabiegi w naszym Gabinecie Medycyny Estetycznej są dobierane indywidualnie, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów, z uwzględnieniem wszystkich przeciwwskazań. Dlatego właśnie szczególną uwagę zwracamy na rozmowę, komfortowe warunki i przyjazną atmosferę.

Oferujemy kompleksowe, a jednocześnie indywidualne podejście do poprawy Twojego wyglądu, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Wykonujemy zabiegi na twarz, ciało oraz włosy. Profesjonalny sprzęt oraz szeroka gama indywidualnie dobranych kosmetyków pozwala na przeprowadzenie zabiegów odmładzających, odżywienie cery, likwidowanie zmarszczek, blizn i przebarwień oraz modelowanie sylwetki.

Bezpłatna konsultacja oraz rady doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej to pierwszy krok do zmiany nie tylko własnego wyglądu, ale także nawyków, a w konsekwencji – całego życia. 

Pozbądź się kompleksów i pokochaj swój wygląd! Nie czekaj i umów się na darmową konsultację już dziś. Nic przecież nie tracisz, a do zyskania masz naprawdę wiele!

+48  33 488 88 78
+48 730 78 88 88

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *