W związku ze zbliżającą się, najpiękniejszą – przynajmniej dla nas – porą roku, jednym z najczęściej zadawanych nam pytań jest:

Co możecie zrobić, żeby do czasu wyjazdu na wakacje poprawić swój wygląd?

Pacjentki i Pacjenci są zainteresowani przede wszystkim poprawą wyglądu okolic brzucha, ud i ramion. W walce o spektakularny efekt toczymy bitwę z czasem. Ale to właśnie My jesteśmy od zadań specjalnych.

Jednym z mniej inwazyjnych zabiegów, który skutecznie modeluje sylwetkę w stosunkowo krótkim okresie czasu jest – kriolipoliza. Metoda ta polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, które następnie są wydalane z naszego organizmu. Na ten bezbolesny i jak to niektórzy określają, wręcz relaksacyjny zabieg przychodzą zarówno Panie, jak i Panowie. Zazwyczaj ich celem jest redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, tzw. boczków, ramion (tzw. pelikanów) i ud. Zabieg polega na przyłożeniu urządzenia do partii ciała, którą chcemy wyszczuplić. Jako jeden z nielicznych gabinetów w Polsce posiadamy aparat, który ma aż cztery głowice. Dzięki temu, zabieg cechuje się szerszą penetracją i skutecznością. Efekty widać już po tzw. jednym przyłożeniu. Po zabiegu na skórze mogą wystąpić zaczerwienienia, które ustępują po ok. tygodniu. Rezultat finalny widać po 6 tygodniach! Tak więc na pewno wszyscy zdążymy na lipiec.

Pamiętajcie jednak o tym, co zawsze mówimy naszym Pacjentkom i Pacjentom:

Jedzmy zdrowo, pijmy dużo wody i bądźmy aktywni ruchowo!

To wszystko, razem z naszą dbałością o Wasze piękno, da spektakularne efekty, które przede wszystkim zadowolą Was przed lustrem. Czekamy na Was.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *