Zabieg odmładzający na twarz FusioMed

FusioMed jest zabiegiem dającym niesamowite efekty odmładzające. Jest on alternatywą dla inwazyjnych zabiegów z użyciem wypełniaczy. Skóra twarzy staje się bardziej napięta i jędrna, a kontury wyraźnie uniesione.

Działanie FusioMed oparte jest o fale radiowe, które wytwarzają energię cieplną w głębokich warstwach skóry.  Dochodzi wtedy w skórze do przemian strukturalnych kolagenu, a w efekcie wytworzone zostają nowe włókna kolagenowe.

 

Wskazania do zabiegu odmładzającego na twarz FusioMed

Wskazaniami do zabiegu FusioMed są wszelkie widoczne skutki procesu starzenia – utrata jędrności skóry, zaburzenia owalu twarzy, poszarzała skóra, widoczne zmarszczki. Zabieg odmładzający na twarz FusioMed działa kompleksowo na skórę, redukując oznaki starzenia się, a także spowalniając te procesy, które wpływają degenerująco na stan skóry, a zatem i jej wygląd. FusioMed to zabieg nieinwazyjny, całkowicie bezpieczny i niewymagający rekonwalescencji, dlatego zaleca się go również w celach profilaktycznych. Głównymi wskazaniami do zabiegu odmładzającego na twarz FusioMed zaliczamy:

 • skóra zwiotczała, cienka, poszarzała
 • modelowanie owalu twarzy
 • profilaktyka przeciwstarzeniowa

 

Zabieg odmładzający na twarz FusioMed – efekty

Młody wygląd skóry zależy od ogólnego jej stanu. Jędrna skóra bez dużych zmarszczek, brak sińców pod oczami, niewidoczne gołym okiem pory, jednolity kolor naskórka i podkreślony owal twarzy sprawiają, że wyglądamy młodziej. Wszystko to osiągniemy dzięki zabiegowi odmładzającemu na twarz FusioMed, a jego ogromną zaletą jest naturalny efekt. Skóra po zabiegu jest naturalnie napięta, odzyskuje zdrowy blask, a nam ubywa lat bez oznak jakiejkolwiek ingerencji. Do efektów zabiegu odmładzającego na twarz FusioMed zaliczamy:

 • napięcie skóry
 • poprawiony koloryt skory
 • poprawa owalu twarzy
 • efekt odmłodzenia
 • naturalna redukcja zmarszczek

 

Zabieg odmładzający na twarz FusioMed – przebieg terapii

Fusiomed to zabieg z wykorzystaniem energii cieplnej w głębokich warstwach skóry. Fale RF o wysokich parametrach stymulują strukturalną przemianę kolagenu w głęboko położonych warstwach tkanek, co powoduje jego natychmiastowe obkurczenie. Następnie dochodzi do wytworzenia nowych włókien kolagenowych, co daje widoczny efekt napięcia tkanek i redukcji zwiotczenia skóry.

Podczas zabiegu Pacjent odczuwa ciepło, które równocześnie dzięki systemowi chłodzenia wpływa na regenerację skóry i komfort Pacjenta podczas zabiegu. Oprócz fal radiowych, FusioMed wykorzystuje także kawitację ultradźwiękową – takie połączenie zapewnie spektakularne, kompleksowe efekty. Zabieg stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, a także elastyny i kwasu hialuronowego, dzięki czemu skóra po FusioMed jest widocznie odmłodzona. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga zastosowania znieczulenia miejscowego, jest także nieinwazyjny, a więc bezpieczny. Po zabiegu nie wymaga się rekonwalescencji – bezpośrednio po zabiegu Pacjent może powrócić do codziennej aktywności. W celu uzyskania trwałych rezultatów zaleca się sesje od 4 do 10 zabiegów.

 

Przeciwwskazania do zabiegu odmładzającego na twarz FusioMed

Nawet nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej nie są polecane wszystkim pacjentom. Istnieją pewne przeciwwskazania, które wykluczają możliwość skorzystania z zabiegu odmładzającego na twarz FusioMed:

 • choroby autoimmunologiczne
 • rozrusznik serca
 • metalowe implanty
 • ciąża i laktacja
 • choroby nowotworowe w trakcie leczenia i do 5 lat po ich zakończeniu

FusioMed RF bipolarny dedykowany jest osobom z cienką, mało elastyczną skórą. Ponadto urządzenie FusioMed wykorzystuje się także do zabiegu modelowania sylwetki, często łącząc FusioMed z kriolipolizą.

Jeśli zauważyłaś pierwsze oznaki starzenia lub chcesz się przed nimi ustrzec, zapraszamy do kliniki Jakubowska Esthetic – dzięki zabiegowi odmładzającemu na twarz FusioMed twoja skóra odzyska blask, koloryt skóry się wyrówna, skóra stanie się bardziej sprężysta, poprawiony owal twarzy odejmie Ci lat, a efekty te będą naturalne.