Odkryj tajemnicę wiecznej młodości! „Wampirzy lifting” – to zabieg z użyciem tzw. osocza bogatopłytkowego, który daje zaskakujące efekty.

Polega on na pobraniu krwi, odpowiednim jej odwirowaniu w specjalnie do tego celu przeznaczonej wirówce najnowszej generacji oraz ponownym wstrzyknięciu w miejsca, które wymagają rewitalizacji.

Jest to metoda bezpieczna, naturalna i bardzo skuteczna. Powstały na skutek odwirowania koncentrat płytek krwi zawiera naturalne składniki. Dlatego właśnie „wampirzy lifting” – to wspaniałe rozwiązanie dla alergików oraz osób, które źle znoszą aplikację podskórną innych substancji.

Wskazaniem do zabiegu są następujące objawy:

  • STARZENIE SIĘ SKÓRY
  • WIDOCZNE ZMARSZCZKI
  • BLIZNY I ROZSTĘPY
  • ŁYSIENIE

Wampirzy lifting – efekty

– poprawia jędrność, elastyczność, kondycję skóry

– usuwa zmarszczki i wygładza skórę

– redukuje przebarwienia oraz poprawia kolorystykę skóry

– odmładza

– pobudza mikrokrążenie i odżywia skórę

– nadaje jej zdrowego wyglądu

– wspomaga gojenie się ran

– usuwa blizny

– likwiduje rozstępy

Oprócz tego, terapia osoczem bogatopłytkowym daje wspaniałe rezultaty w walce z przedwczesną utratą włosów, ponieważ wzmacnia cebulki włosów, poprawia ich kondycję, zatrzymuje proces ich wypadania, stymuluje odrost nowych włosów.

 

Czy warto?

Jeżeli szukasz sposobu na zachowanie „wiecznej młodości”, walczysz ze starzeniem się cery, chcesz wygrać z czasem –  zabieg osoczem bogatopłytkowym jest specjalnie dla Ciebie! „Wampirzy lifting” naprawdę działa.

Koncentrator osocza bogatopłytkowego nowoczesnej technologii oraz specjaliści z doświadczeniem – to gwarancja spektakularnych efektów.

Zapraszamy do naszej pracowni piękna!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *