Modelowanie sylwetki – zabiegi urządzeniami FusioMed

Nietrudno wyobrazić sobie odpowiedzi na pytanie, z czym kojarzy się hasło „modelowanie sylwetki”. Brzmią: z przymusem wykonywania ćwiczeń, godzinami spędzanymi na treningach, koniecznością pozostawania w sportowej rutynie, by nie utracić efektów. Dla wielu osób modelowanie sylwetki to prowadzenie diety pełnej wyrzeczeń, na której trudno wytrwać. Kiedy słyszą „zabiegi na modelowanie sylwetki”, wyobrażają sobie zabiegi wymagające ingerowania w ciało skalpelem bądź igłami, a także wstrzykiwanie w ciało substancji. Zaraz przekonają się Państwo, że zabieg modelowania sylwetki może być zupełnie inny – nieinwazyjny i bezbolesny, a nawet przyjemny!

 

Innowacyjny zabieg modelowania sylwetki

W gabinecie medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic w Bielsku-Białej dostępne są nowoczesne, niewymagające ingerencji w ciało ani wstrzykiwania żadnych substancji zabiegi na modelowanie sylwetki. Wykorzystywane podczas nich urządzenia, pochodzące z serii FusioMed, opierają się na falach radiowych i kawitacji ultradźwiękowej o niskiej częstotliwości. Tego typu zabieg modelowania sylwetki pozwala na pozbycie się cellulitu, wygładzenie nielubianych fałdek, zlikwidowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Skóra staje się jędrna, napięta, wygląda młodziej. Działanie urządzenia do modelowania sylwetki sięga głębokich warstw skóry właściwej i tkanki łącznej.

Jeżeli zapiszą się Państwo na modelowanie sylwetki, zabiegi przyniosą dodatkowe efekty w postaci zmniejszenia przebarwień, wyblaknięcia rozstępów, poprawienia przepuszczalności błon komórkowych czy przemiany toksycznych związków obecnych w ciele w proste produkty chemiczne, które łatwiej metabolizować. Zachęcamy do przeczytania więcej o zabiegu modelowania sylwetki całego ciała FusioMed.

 

Zabiegi modelowania sylwetki… i twarzy

Warto wiedzieć, że zabieg modelowania sylwetki urządzeniem FusioMed można przeprowadzić również w obrębie twarzy, szyi i dekoltu. Jest to zabieg odmładzający, niewymagający ingerencji w skórę ani używania wypełniaczy. Służy ujędrnieniu tkanek, uniesieniu skóry twarzy. Metoda niweluje skutki procesu starzenia, poprawia owal twarzy i uwydatnia podbródek, kości policzkowe. Z tej przyczyny zabiegi modelowania sylwetki i twarzy FusioMed proponuje się jako stały element profilaktyki przeciwstarzeniowej, niewymagający zmiany trybu życia ani przyzwyczajeń dietetycznych. Więcej o zabiegu odmładzania twarzy przeczytają Państwo na poświęconej mu podstronie.