Cennik zabiegów urologicznych

1. Wazektomia2000 zł
2. Operacja stulejki500-1000 zł
3. Usunięcie kłykcin kończystych300-500 zł
4. Powiększenie prącia własnym tłuszczem 3000 zł
5. Powiększenie prącia kwasem hialuronowym4000 zł

 

Wazektomia – cena

Wazektomia to zabieg skierowany do mężczyzn i polegający na przecięciu i podwiązaniu nasieniowodów. Dzięki profesjonalnie wykonanej wazektomii pacjent staje się czasowo niepłodny, co między innymi ułatwia mu kontakty seksualne z partnerką i w większym stopniu niż klasyczne środki antykoncepcyjne ogranicza ryzyko zapłodnienia. W przeciwieństwie do sterylizacji u kobiet wazektomia u mężczyzn jest w Polsce legalna. Koszt wazektomii ponosi się jednorazowo, a skutek pozostaje trwały aż do ewentualnego odwrócenia procedury, czyli rewazektomii. W gabinecie medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic cena wazektomii jest stała, niezależna od wieku, liczby kontaktów i partnerów seksualnych czy trybu życia. Należy jedynie mieć ukończone 18 lat i być pewnym decyzji.

Warto przeczytać: Co to wazektomia? Odwracalna metoda antykoncepcji dla mężczyzn

 

Operacja stulejki – cena

Zabieg usunięcia stulejki to kolejna propozycja dla mężczyzn, tym razem nie tylko ułatwiająca podejmowanie satysfakcjonujących kontaktów seksualnych, ale także znacząco podnosząca jakość życia. Cena zabiegu usunięcia stulejki ustalana jest indywidualnie i zależy od stopnia dolegliwości. Stulejka może się wiązać albo z całkowitą, albo z częściową niemożnością ściągnięcia napletka. Może ujawniać się tylko podczas wzwodu lub również w stanie spoczynku penisa. W efekcie to, ile kosztuje operacja stulejki, zależy od charakteru zabiegu – czy dokonuje się jedynie korekty poprzez nacięcie, czy całkowicie usuwa się napletek (jest to obrzezanie). O tym, ile kosztuje usunięcie stulejki w Państwa przypadku, zadecyduje lekarz podczas konsultacji medycznej przed zabiegiem.

 

Chirurgiczne usuwanie kłykcin kończystych – cena

Kłykciny kończyste są chorobowymi zmianami skórnymi wywołanymi wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV). Występują zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. U pań wirus może spowodować także poważniejsze choroby, m.in. raka szyjki macicy. Kłykciny kończyste uwidaczniają się w pochwie, przedsionku i na wargach sromowych. U panów pojawiają się najczęściej na wędzidełku, w okolicach żołędzi. Cena usuwania kłykcin kończystych obejmuje wizytę u lekarza specjalisty, wywiad z pacjentem i dostosowanie procedury. Koszt usuwania kłykcin zależy m.in. od miejsca zmian, wielkości obszaru, na którym się znajdują, a także zaawansowania choroby. Dokładną cenę poznaje się podczas konsultacji ze specjalistą.

 

Powiększanie penisa – cena

Zachęcamy Państwa również do wykonania coraz popularniejszego zabiegu powiększania penisa, bezpośrednio przekładającego się na satysfakcję z życia erotycznego, a u wielu panów również na samopoczucie, pewność siebie, zadowolenie z życia. Cena powiększania penisa zależna jest od tego, jaką substancję wykorzystamy w trakcie zabiegu. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym to koszt wyższy względem ceny zabiegu powiększania penisa tłuszczem pacjenta. Na konsultacji, już po przeprowadzeniu wywiadu medycznego, wyjaśnimy Państwu różnice i podpowiemy, co lepiej sprawdzi się w Państwa przypadku. Zapraszamy do gabinetu Jakubowska Esthetic!