Cennik zabiegów trychologicznych

1. Mezoterapia skóry głowy i włosówod 200 zł
2. Regenea activaod 5000 zł

 

Mezoterapia skóry głowy – cena

Mezoterapia skóry głowy i włosów to nowoczesny i dający bardzo dobre efekty zabieg trychologiczny skierowany do osób borykających się z problemami takimi jak łysienie, wypadanie i osłabienie włosów, swędzenie głowy, łojotok. Co ważne, z zabiegu mogą korzystać zarówno panie, jak i panowie, ponieważ mezoterapia skóry głowy i włosów działa na łysienie różnych rodzajów: plackowate, rozlane, typu męskiego. Dolegliwość może być związana z nieprawidłowym trybem życia i niekorzystnym sposobem odżywiania czy przyjmowaniem używek, ale także chorobami i zmianami biologicznymi: hormonalnymi, zaburzeniami krążenia. Cena mezoterapii skóry głowy i włosów zależna jest od obszaru, na którym będziemy pracować. Warto wybrać się na nią od razu po odnotowaniu pierwszych niekorzystnych symptomów. Cena mezoterapii igłowej na wczesnym etapie dolegliwości jest niższa, a sam zabieg doskonale sprawdza się jako profilaktyka.

 

Co obejmuje cena mezoterapii igłowej skóry głowy i włosów?

Mezoterapia igłowa głowy i włosów w gabinecie Jakubowska Esthetic to kompleksowa usługa obejmująca wizytę wstępną, badanie trychologiczne i sam zabieg mezoterapii igłowej. Cena dotyczy wszystkich trzech etapów kontaktu z klientem. Dzięki temu w cenie zabiegu mezoterapii znajduje się weryfikacja dolegliwości przez eksperta: lekarza medycyny estetycznej. Specjalista ogląda głowę w dużym przybliżeniu i diagnozuje przyczynę świądu, pieczenia czy wypadania włosów. Badanie trychologiczne jest szybkie, łatwe, bezinwazyjne i całkowicie bezbolesne. Po nim następuje konsultacja z lekarzem medycyny, na której specjalista przeprowadza z pacjentem pełny wywiad i dobiera odpowiednią procedurę leczenia. Ostatnim etapem jest sam zabieg mezoterapii igłowej. Uwaga jednak! Cena zabiegu mezoterapii skóry głowy i włosów nie obejmuje konsultacji z innymi lekarzami. Nasz ekspert może wskazać Państwu innych lekarzy, do których warto byłoby się udać, natomiast decyzja leży po Państwa stronie.

 

Mezoterapia igłowa a Regenera Activa – cena

W gabinecie medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic mogą Państwo skorzystać również z alternatywy klasycznej mezoterapii skóry głowy i włosów, jaką jest Regenera Activa. Koszt tej drugiej usługi także ustalamy indywidualnie. Zależy od rodzaju dolegliwości, stanu zaawansowania i obszaru. Regenera Activa pomaga uporać się z łysieniem typu męskiego. Polega na autologicznym mikroprzeszczepie komórek skóry pacjenta, czyli wykorzystaniu zdrowych komórek obecnych w ciele. Cena zabiegu Regenera Activa jest wyższa względem klasycznej mezoterapii igłowej, ale procedura daje spektakularne efekty i wystarcza nawet na kilka lat.