Prywatne zabiegi urologiczne

Zabiegi urologiczne to działania podejmowane w obrębie najbardziej intymnych, a przy okazji delikatnych i tkliwych miejsc w ciele człowieka. Bardzo ważne jest, by wybrać gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt i prowadzony przez osoby posiadające wiedzę popartą dokumentacją oraz wieloletnią praktykę. Powinny to być także osoby empatyczne, komunikatywne i dbające o dobro pacjenta. W gabinecie medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic oferujemy prywatne zabiegi urologiczne u mężczyzn i kobiet najwyższej jakości, z poszanowaniem prywatności klienta i zachowaniem poufności.

 

Zabiegi urologiczne prywatnie – korzyści

Umawiając się w naszym gabinecie na prywatne zabiegi urologiczne, otrzymujecie Państwo gwarancję pełnowymiarowej, wieloelementowej wizyty. Nie spieszymy się z decyzją o wykonaniu zabiegu urologicznego ani nie zmuszamy do wybrania sposobu jego przeprowadzenia, jeżeli istnieje kilka wersji. W oparciu o dostarczoną mu przez nas wiedzę decyzję podejmuje klient. Wcześniej zostaje z nim przeprowadzony pełny wywiad medyczny. Specjalista upewnia się, że pacjent zna wady i zalety oraz potencjalne ryzyka. Pytamy o to, czy dobrze przemyślał skutki, jakie niosą zabiegi urologiczne u mężczyzn i kobiet (np. wazektomia u panów). Rozpisujemy badania konieczne do wykonania przed zabiegiem urologicznym, takie jak chociażby morfologia krwi i weryfikacja antygenu HBS.

 

Prywatne zabiegi urologiczne u mężczyzn

W naszym gabinecie dostępne są prywatne zabiegi urologiczne u mężczyzn w kilku rodzajach. Przesłankami do ich wykonania mogą być zarówno dyskomfort i chęć poprawy jakości życia, jak i kwestie czysto estetyczne. Proponujemy panom:

 

Zabiegi urologiczne prywatnie dla kobiet

Oczywiście na zabieg urologiczny może się zapisać także kobieta. Dyskretne, prywatne zabiegi urologiczne usuwania kłykcin kończystych bądź inne procedury laserowe albo wykorzystujące kwas hialuronowy to doskonałe sposoby na poprawę zdrowia i samopoczucia, podniesienie jakości życia – również seksualnego – a także zadbanie o komfort bycia we własnej skórze. Klientki zachęcamy dodatkowo do zapoznania się z ofertą ginekologii estetycznej.