Dermatologia estetyczna – zabiegi dermatologiczne

Dermatologia w kosmetologii to wartościowy dodatek, dzięki któremu mogą Państwo rozwiązać swoje problemy z budzącymi obawy i nieestetycznymi zmianami na ciele, w tym różnego rodzaju znamionami i pieprzykami. Kosmetyczne zabiegi dermatologiczne przeprowadzane są przez wyedukowanych w tym kierunku i doświadczonych specjalistów, co sprawia, że potencjalne ryzyko powikłań zostaje możliwie zminimalizowane. Poznaj naszą ofertę, zobacz cennik zabiegów dermatologicznych i umów się na zabieg dermatologiczny już dziś!

 

Dla kogo jest zabieg dermatologiczny z dziedziny dermatologii estetycznej?

Na zabiegi dermatologiczne estetyczne można się umawiać zarówno w przypadku obawy, że pieprzyk urośnie lub okaże się zmianą prowadzącą do raka, jak i z chęci pozbycia się mankamentu urody. Ze względu na uniwersalny charakter zabieg dermatologiczny kierowany jest do kobiet i mężczyzn w dowolnym wieku (dorosłych). Jeżeli macie Państwo zmianę skórną, która jest ciągle podrażniana podczas noszenia ubrań, uprawiania sportu, a nawet w wyniku tarcia o inny kawałek ciała – np. kiedy znajduje się pod pachą – dermatologia estetyczna sprawdzi się doskonale.

Oferowane w naszym gabinecie chirurgiczne usuwanie znamion skórnych stanowi metodę trwałą, gwarantującą wycięcie pieprzyka bądź innego znamienia na zawsze. Nie zachodzi ryzyko, że pieprzyk odrośnie, co może się stać, kiedy zmiana zostanie usunięta zbyt płytko, np. w wyniku zdrapania.

 

Zabiegi dermatologiczne na twarz i ciało

Ponieważ dermatologia estetyczna dotyczy całego ciała, oferujemy Państwu zabiegi dermatologiczne na twarz, szyję, dekolt i inne miejsca wrażliwe (pachwiny, pachy), a także zabiegi dermatologiczne na plecy, brzuch, ręce, nogi. Każdy chirurgiczny zabieg dermatologiczny poprzedzają konsultacja z pacjentem oraz omówienie wad i zalet rozwiązania.

Chociaż dermatologia estetyczna nie musi wiązać się z działaniem na tkance chorej, nowotworowej, podczas zabiegu na wszelki wypadek pobrany zostaje materiał, który następnie wysyłamy do badania histopatologicznego. Wykluczenie nowotworowego charakteru zmiany pozwala pacjentowi cieszyć się efektem. W przeciwnym wypadku należy udać się do właściwego lekarza, przebadać resztę ciała i skonsultować ewentualne leczenie.

Chirurgiczna dermatologia w kosmetologii w przypadku niektórych zmian może zostać zastąpiona zabiegiem laserowym. Zachęcamy do zapoznania się m.in. z korzyściami zastosowania terapii laserem X-Lase. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.