Zabiegi medycyny estetycznej

Szukasz nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej w Bielsku-Białej? Jakubowska Esthetic to miejsce tworzone przez najlepszych specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej i nie tylko. Pomagamy pacjentom rozwiązywać problemy dermatologiczne, oferując szeroką ofertę korekcji estetycznych. Wszystkie zabiegi wykonujemy z wykorzystaniem najnowszych, bezpiecznych technik zabiegowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz wysoko wykwalifikowany zespół skutecznie pomaga pacjentom w usuwaniu drobnych niedoskonałości i defektów skórnych. Klinika Jakubowska Esthetic powstała z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań medycyny estetycznej. Wszystkie zabiegi wykonujemy po indywidualnej konsultacji z pacjentem. Zabiegi medycyny estetycznej to bezpieczny i szybki efekt i niewielka inwazyjność zabiegów.

 

Jakubowska Esthetic – oferta zabiegów

Oferta naszej kliniki to zabiegi z dziedzin, takich jak:

Nasze doświadczenie, indywidualne podejście do każdego przypadku i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań to gwarancja bezpiecznych i skutecznych zabiegów estetycznych.

Zabiegi kosmetologii medycznej upiększające, odmładzające czy eliminujące problemy skórne – oferta zabiegów Jakubowska Esthetic obejmuje między innymi dermatologię estetyczną: depilacja laserowa, przeszczep tłuszczu, mezoterapia i wiele więcej. Naszym pacjentom oferujemy również zabiegi z dziedziny dermatologii klinicznej, trychologii, urologii czy kriolipolizy. Proponujemy cały wachlarz rozwiązań dla osób poszukujących bezpiecznych metod korekcji wyglądu.

Popularność oferty zabiegów kosmetycznych rośnie ze względu na ich skuteczność i nieinwazyjność. Dbamy też o bezpieczeństwo naszych pacjentów – stosujemy tylko najnowsze techniki i metody przeprowadzania zabiegów, uczestniczymy w szkoleniach i ciągle szukamy nowych, bardziej efektywnych propozycji. Stale podnosimy standard naszych usług. Bezpieczne procedury zabiegowe i naturalny efekt, który spełni oczekiwania pacjenta to nasz priorytet.

Dobieramy najlepsze metody rozwiązania problemów dermatologicznych i kosmetycznych, a nasze zabiegi medycyny estetycznej, kosmetologii medycznej i ginekologii estetycznej wykonujemy z użyciem najnowocześniejszej aparatury. Wszystko to po to, żeby zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo pacjentom korzystającym z naszych usług.

Szeroka gama zabiegów dla zdrowia i urody dostępnych w klinice Jakubowska Esthetic pomoże Ci poczuć się doskonale we własnej skórze. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszymi ekspertami i umów się na konsultacje!