Cennik zabiegów modelowania sylwetki

FusioMed twarzy

Cena zabiegu ustalona jest indywidualnie na konsultacji.

RF monopolarny

1. Twarz500 zł
2. Szyja200 zł
3. Dekolt200 zł
4. Twarz+dekolt
600 zł

RF bipolarna

1.  Twarz290 zł
2. Szyja150 zł
3. Dekolt100 zł
4. Twarz+szyja
350 zł
5. Twarz+szyja+dekolt400 zł

FusioMed ciała

1. Udo500 zł
2. Pośladki400 zł
3. Brzuch400 zł
4. Ramiona
300 zł

FusioMed ciała RF i kawitacyjny

1. Udo350 zł
2. Pośladki200 zł
3. Brzuch200 zł
4. Ramiona
200 zł

 

Modelowanie sylwetki – cena w gabinecie Jakubowska Esthetic

Zapraszamy do gabinetu medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic na kompleksowe modelowanie sylwetki. Cena zabiegu zależna jest od miejsca wykonywania oraz metody. Monopolarna radiofrekwencja ma cenę niższą względem bipolarnej, jednak daje inne korzyści. RF monopolarna wykorzystuje dwie elektrody: bierną (uziemiającą, umieszczoną na ciele pacjenta) i czynną (emitującą falę radiową). Z kolei RF bipolarna ma dwie elektrody czynne na głowicy urządzenia, więc nie trzeba umieszczać elektrody uziemiającej na ciele pacjenta. Cena RF obu rodzajów obejmuje konsultację z pacjentem, dobór procedury do jego unikalnej sytuacji oraz przeprowadzenie zabiegu. Nie zachodzi konieczność stosowania środków znieczulających – zabieg modelowania sylwetki jest nieinwazyjny i bezbolesny, a także niewymagający rekonwalescencji.

 

Zabieg RF na twarz – cena

Cena radiofrekwencji wykonywanej w obrębie twarzy może obejmować zabieg na samej twarzy, samej szyi, samym dekolcie bądź w połączeniu dla lepszego, holistycznego efektu. Procedura stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegów opartych o metody ingerujące w ciało i wykorzystujące środki wypełniające. Rezultaty zabiegu RF na twarz to m.in. jędrniejsza i bardziej napięta skóra, wyraźnie uniesione i zarysowane kontury, poprawa kolorytu skóry, naturalna redukcja zmarszczek, wizualne odmłodzenie. Cenę FusioMed warto wliczyć w koszty obecnie stosowanej profilaktyki przeciwstarzeniowej. Zastąpi drogie kremy i toniki. Na konsultacji ze specjalistą z gabinetu Jakubowska Esthetic dowiedzą się Państwo, co sprawdzi się w Państwa przypadku lepiej: RF monopolarna czy RF bipolarna. Zapraszamy do zarezerwowania wizyty!

 

Radiofrekwencja (RF) – cena zabiegu na ciele

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą na zabieg modelowania sylwetki FusioMed oparty o radiofrekwencję frakcyjną, fale radiowe: monopolarną i bipolarną, ultradźwięki o niskiej częstotliwości, kriolipolizę i drenaż limfatyczny. Jest to sześć trybów dostępnych w urządzeniu FusioMed, dobieranych do charakteru zabiegu konkretnego pacjenta. Efekty, jakie mogą Państwo osiągnąć, to m.in. redukcja cellulitu, napięcie i uelastycznienie skóry, poprawa metabolizmu komórkowego czy zwiększenie cyrkulacji krwi i limfy. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji osobiście, telefonicznie i mailowo. Zapraszamy!