MesoTherm – zabieg odmładzający

Wśród najnowszych i zaawansowanych metod odnowy skóry, dających efekt w postaci odmładzania tkanek, trudno nie wymienić zabiegu MesoTherm. To rewolucja w kosmetyce i nowoczesna technologia obejmująca aż sześć metod zabiegowych: mikrodermabrazję korundową, laser biostymulacyjny, falę radiową monopolarną, mezoterapię mikroigłową, elektroporację i drenaż limfatyczny. Dzięki niej odmłodzeniu ulega każdy typ skóry.

 

Odmładzanie skóry MesoTherm – dla kogo?

Nowoczesny zabieg MesoTherm to metoda silnej regeneracji i odnowy skóry. Skierowana jest do osób w różnym wieku i dowolnej płci. Wskazaniami do przeprowadzenia terapii MesoTherm są zmiany i zaburzenia na skórze zarówno twarzy, jak i całego ciała. Przykłady to nieprawidłowa keratynizacja, czyli nieprawidłowości w złuszczaniu naskórka, nadmierne rogowacenie, rozszerzone pory, łojotok, trądzik. MesoTherm świetnie sprawdzi się również w przypadku osób borykających się z przyspieszonym procesem starzenia skóry, zwiotczeniem, zmianami grawitacyjnymi. Inne wskazania do wykonania zabiegu MesoTherm to chociażby zaburzenia maleninowe, czyli przebarwienia na skórze, blizny, fotostarzenie, rozstępy.

Warto wiedzieć, że zabieg MesoTherm wykonuje się także u osób poddających się terapii trychologicznej skóry głowy. Wspiera walkę z wypadaniem włosów i łysieniem. Wzmacnia włosy i poprawia ich kondycję.

 

MesoTherm – efekty odmładzania

Terapia odmłodzeniowa MesoTherm daje efekty w postaci ujędrnionej, napiętej skóry. Jeżeli wykonuje się ją na twarzy, pięknie podnosi jej owal. Zmarszczki zostają wypełnione, podobnie jak bruzda nosowo-wargowa. Osoba poddająca się zabiegowi MesoTherm może liczyć na promienny koloryt skóry, zmniejszenie widoczności naczynek, zwężone pory. Po terapii skóra jest wolna od zaskórników, a blizny potrądzikowe i rozstępy znikają. Skóra przybiera wygląd świeży, młody, odprężony. Nie przejawia już oznak zmęczenia. Dzięki odmłodzeniu metodą MesoTherm czuć różnicę także w dotyku – skóra jest miękka, aksamitna. Poprawie ulegają włosy, jeśli to właśnie na nich skupia się zabieg.

 

Kiedy widać efekty MesoTherm?

MesoTherm jest jedną z metod odmładzania skóry, których efekty widoczne są od razu – bezpośrednio po pierwszym zabiegu. Należy jednak podkreślić, że dla osiągnięcia najlepszych, najkorzystniejszych rezultatów zaleca się wykonanie większej liczby zabiegów – od 6 do 10. Dokładny przebieg cyklu pielęgnacyjnego dobiera się indywidualnie podczas pierwszego spotkania z terapeutą. Liczba koniecznych powtórzeń zależna jest od trybu życia, diety, środowiska. Warto przeprowadzić całą terapię MesoTherm, ponieważ – jak wykazały badania – regularnie wykonywany zabieg jest w stanie odmłodzić skórę nawet o kilkanaście lat względem wieku biologicznego. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Zachęcamy do przeczytania artykułu opisującego procedurę terapii MesoTherm.