Cennik zabiegów laserem X-LASE

Głowica CPL

1.  Fotoodmładzanie twarzy500 zł
2. Fotoodmładzanie twarz+szyja600 zł
3. Fotoodmładze twarz+szyja+dekolt750 zł
4. Lifting wolumetryczny – owal twarzy
400 zł
5. Terapia trądzikowa300 zł
6. Usuwanie przebarwień twarz500 zł
7. Usuwanie przebarwień dekolt500 zł
8. Usuwanie przebarwień dłonie250 zł
9. Usuwanie rumienia od 300 zł

 

Głowica ER-YAG

1.  Resurfacing ablacyjny twarzy1500 zł
2.  Resurfacing ablacyjny szyja600 zł
3.  Resurfacing ablacyjny dekolt700 zł
4.  Resurfacing ablacyjny blizna
150 zł
5. Rozstępyod 500 zł

Głowica ND: YAG

1. Zamykanie naczyń – policzki300-500 zł
2. Zamykanie naczyń – nos150-300 zł
3. Zamykanie naczyń – nogi400 do 2000 zł
4.  Pojedyncze naczynie
100 zł
5. Resurfacing nieablacyjny twarzy500 zł
6. Resurfacing nieablacyjny szyja250 zł
7. Resurfacing nieablacyjny dekolt400 zł
8. Grzybica paznokciod 150 zł
9. Epilacja pojedynczych włosów
od 20 zł

 

X-Lase (laser) – cena zabiegu w gabinecie Jakubowska Esthetic

Szukają Państwo skutecznych metod terapii trądzikowej, walki z nawracającymi przebarwieniami czy cellulitem, leczenia grzybicy paznokci? A może chcą Państwo wypróbować nowy, skuteczny zabieg laserowy wykorzystywany m.in. w ramach profilaktyki przeciwstarzeniowej? Wszystko to – i dużo więcej! – zapewnia nowoczesny laser X-Lase. Z uwagi na wymienne głowice stosuje się go w terapiach trzech rodzajów i obejmujących albo twarz, albo całe ciało. W niektórych przypadkach ostateczna cena zabiegu laserem uzależniona jest od indywidualnej sytuacji pacjenta, m.in. rodzaju, zaawansowania, położenia i rozległości zmian do usunięcia. Przykładowo zabieg laserowy na blizny po trądziku ma cenę stałą, ale zabieg laserowy na rozstępy ma cenę zależną od miejsca i rozmiaru zmian. Warto też pamiętać, że zabieg laserowy na trądzik ma cenę inną niż zabieg usuwający blizny powstałe po trądziku przebytym w przeszłości. Szczegóły procedury ustala się na konsultacji ze specjalistą z gabinetu Jakubowska Esthetic. Zachęcamy do zarezerwowania terminu.

 

Zabieg laserowy na twarz – cena

Cena zabiegu laserem w obrębie twarzy i okolic podana została w tabeli. Oferujemy m.in. fotoodmładzanie twarzy lub kompleksowe, lifting wolumetryczny, usuwanie przebarwień, usuwanie rumienia. Te zabiegi można wykonać przy użyciu pierwszej głowicy – CPL, czyli wykorzystującej kalibrowane światło pulsacyjne. Kolejna głowica – ER-YAG – likwiduje blizny, a także nadaje się do resurfacingu ablacyjnego: twarzy, szyi, dekoltu. Ostatnią głowicę – ND: YAG – polecamy do zamykania naczynek oraz resurfacingu nieablacyjnego twarzy i okolic.

 

Zabieg laserowy – cena pracy z ciałem

Tego, ile kosztuje laseroterapia w przypadku pozostałych partii ciała, także dowiedzą się Państwo z tabeli. Ostateczny koszt podamy podczas wstępnej konsultacji, by przed zabiegiem mogli Państwo podjąć decyzję. Proponujemy resurfacing ablacyjny blizn, laserowe usuwanie rozstępów, zamykanie naczyń (np. na nogach), epilację pojedynczych włosów (trwałe usuwanie cebulek laserem), leczenie grzybicy paznokci. Zachęcamy do zadawania pytań zarówno przed umówieniem się na wizytę, np. telefonicznie, jak i na samej konsultacji. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i doradzimy Państwu, która procedura sprawdzi się najlepiej. Zapraszamy do gabinetu Jakubowska Esthetic!