Cennik zabiegów ginekologii estetycznej

1. O-shot1000 zł
2. G-shot1000 zł
3. Rewitalizacja warg sromowych większych kwasem hialuronowym lub nićmi Aptosod 2000 zł

 

Ginekologia estetyczna – cennik usług poprawiających zdrowie i życie erotyczne

W gabinecie ginekologii estetycznej Jakubowska Esthetic oferujemy Państwu kilka rodzajów zabiegów podnoszących komfort życia i poprawiających satysfakcję z kontaktów seksualnych. W pierwszej kolejności prezentujemy dwa zabiegi: O-shot oraz G-shot. Oba skierowane są do pań i polegają na powiększeniu wybranego punktu w strefie intymnej za pomocą kwasu hialuronowego lub osocza bogatopłytkowego.

G-shot, jak wskazuje nazwa, wykonuje się w pochwie – w punkcie G. Ostrzyknięcie tego miejsca wzmacnia obecne doznania seksualne lub pozwala osiągnąć orgazm kobietom, które nigdy go nie miały. Kwas hialuronowy pozostaje w pełni bezpieczny dla zdrowia, a przetestowanie skuteczności zabiegu możliwe jest jeszcze tego samego dnia. Z kolei O-shot polega na ostrzyknięciu przedniej ściany pochwy łącznie z okolicami łechtaczki. Przysługuje się w przypadku suchości pochwy, atrofii warg sromowych, braku orgazmu, słabych doznań seksualnych, nawracających stanów zapalnych pochwy i bólu odczuwanego w trakcie stosunku. Cena ginekologii estetycznej obejmuje konsultację z lekarzem, dobór procedury i wykonanie zabiegu.

 

Plastyka warg sromowych – cena

Komfort życia seksualnego oraz funkcjonowania na co dzień może poprawić plastyka warg sromowych. Cena tego zabiegu obejmuje spotkanie ze specjalistą, wywiad medyczny, ustalenie procedury, przekazanie pacjentce wskazań i wykonanie zabiegu w umówionym terminie. Koszt różni się w zależności od problemu, z którym zgłasza się pacjentka, oraz od wykorzystanego środka (nici Aptos, kwasu hialuronowego). Oferujemy:

  • plastykę warg sromowych – cena z użyciem kwasu hialuronowego,
  • rewitalizację pochwy i warg sromowych – cena zabiegu z nićmi Aptos,
  • zmniejszenie warg sromowych – cena korekcji,
  • wycięcie warg sromowych cena – cena usunięcia chirurgicznego,
  • zmniejszanie warg sromowych – cena za zabieg na wargach większych,
  • plastykę warg sromowych mniejszych – cena za korekcję warg mniejszych,
  • operację plastyczną warg sromowych – cena zmiany kształtu, usunięcia fragmentów skóry,
  • plastykę warg sromowych – cennik usług łączonych, np. zmniejszania i zmiany kształtu warg,
  • rewitalizację warg sromowych – cena za odmłodzenie okolic intymnych.

Zapraszamy na konsultację z lekarzem ginekologii estetycznej celem ustalenia procedury, otrzymania wskazówek co do przygotowania oraz wykonania zabiegu w bezpiecznych, profesjonalnych warunkach.