G-shot (powiększanie punktu G)

Udane życie seksualne wpływa na nasze codzienne funkcjonowanie, odpowiada za wydzielanie się hormonu szczęścia i poczucie zadowolenia. Niestety zdarza się tak, że kobieta pomimo starań ze strony partnera nie odczuwa pełnej satysfakcji.

Punkt G znajduje się w przedniej ścianie pochwy i jest jednym z najbardziej erogennych obszarów ciała kobiety. Zabieg G-shot w Jakubowska Esthetic Bielsko-Biała polega na powiększeniu punktu G i tym samym zwiększeniu intensywności doznań seksualnych podczas współżycia.

 

Wskazania – dla kogo zabieg G-shot?

G-shot, czyli powiększenie punktu G w Jakubowska Esthetic Bielsko-Biała to zabieg, który ma na celu poprawę jakości i komfortu życia seksualnego osób z pochwą. Augmentacja punktu G to niechirurgiczna metoda uwydatnienia punktu G na przedniej ścianie pochwy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. To popularny zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, który ma na celu zwiększenie satysfakcji seksualnej i doznań seksualnych. Dla kogo jest przeznaczony zabieg powiększania punktu G? Jakie są wskazania do zabiegu?

  • chęć wzmocnienia doznań seksualnych podczas kontaktów intymnych
  • brak orgazmu
  • niezadowolenie ze swojego życia seksualnego

Zabieg zaleca się osobom, które nie odczuwają satysfakcji podczas współżycia lub chcą zintensyfikować doznania seksualne. Powiększanie punktu G znacząco podnosi komfort współżycia. Chcesz zwiększyć satysfakcję ze zbliżeń intymnych? Medycyna estetyczna przynosi rozwiązanie problemu braku orgazmu. Umów się na wizytę i zacznij czerpać przyjemność ze zbliżeń. Sprawdź też zabieg O-shot!

 

Efekty powiększenia punktu G

Jakie są efekty zabiegu na powiększenie punktu G w Jakubowska Esthetic w Bielsku-Białej? To przede wszystkim znacząca poprawa odczuwania przyjemności podczas stosunku seksualnego. Rezultaty utrzymują się co najmniej przez 4 miesiące. Celem zabiegu jest zwiększenie ilości receptorów w okolicach punktu G. Dzięki temu miejsce to jest intensywniej stymulowane podczas stosunku.

Kwas hialuronowy wzmacnia i uelastycznia skórę i tkanki pochwy. Daje efekt wypełnienia i nawilżenia, pobudza też procesy wytwarzania nowych naczyń krwionośnych. Augmentacja punktu G nie tylko przyczynia się do jego uwydatnienia i poprawy ukrwienia, ale też miejscowo zwiększa wrażliwość na bodźce. Efekty mogą się różnić w zależności od pacjentki, ale rezultatem jest najczęściej zwiększona intensywność doznań i satysfakcja z życia seksualnego. Aby podtrzymać efekt, należy systematycznie powtarzać zabieg.

 

Przebieg terapii – jak to działa?

Do powiększenia punktu G w Jakubowska Esthetic Bielsko-Biała wykorzystuje się kwas hialuronowy. Ostrzyknięte miejsce jest ujędrnione, powiększone i bardziej uwydatnione. Sam zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa kilka minut, a cała wizyta w gabinecie nie zajmuje więcej niż 30 min. Do aktywności seksualnej można powrócić już po około 4 godzinach od zabiegu.

Na czym polega zabieg? Preparaty wykorzystywane w trakcie zabiegu zawierają kwas hialuronowy, bezpieczny dla organizmu i miejsc intymnych. Cała procedura augmentacji punktu G polega na wstrzyknięciu mikroigłą w punkt G (w miejsce przedniej ściany pochwy) preparatu na bazie kwasu hialuronowego, który zwiększa jego objętość, powodując uwydatnienie i ujędrnienie punktu G. To prosty, mało inwazyjny zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, który przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Procedura nie wymaga długiego czasu rekonwalescencji – po zabiegu można powrócić do codziennych zajęć.

 

Augmentacja punktu G – przeciwwskazania

Jakie są przeciwwskazania do G-shot, powiększenia punktu G kwasem hialuronowym?

  • infekcja dróg rodnych,
  • miesiączka,
  • ciąża,
  • choroby nowotworowe i autoimmunologiczne.

Przed wykonaniem zabiegu na powiększanie punktu G zaleca się wykonanie badania cytologicznego. Powiększenie punktu G wykonuje się u osób zdrowych, które nie mają w danym momencie infekcji intymnej ani krwawienia miesiączkowego.