Dermatologia kliniczna

Dermatologia kliniczna to dział medycyny estetycznej, który ma na celu wykonanie danego zabiegu z wykorzystaniem komórek macierzystych jednego organizmu. Do wykonania takiej procedury potrzebny jednak jest odpowiedni sprzęt oraz doświadczona kadra specjalistów, która gwarantuje pomyślne przeprowadzenie szeregu różnych działań. Warto wiedzieć, że zabiegi dermatologii klinicznej są bardzo skuteczne i opierają się na najbardziej naturalnych metodach działania. Oznacza to, że najwięksi przeciwnicy medycyny estetycznej mogą zdecydować się na dermatologię kliniczną, ponieważ nie wprowadzają do organizmu żadnych chemicznych czy preparowanych substancji.

Jakie zabiegi można wykonać w naszym salonie?

Jako profesjonaliści staramy się sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych klientów i ciągle urozmaicać ofertę naszych usług. Dodatkowe szkolenia czy rozwój stanowi nasz priorytet na równi ze zdobywaniem doświadczenia i kontrolowaniem kadry pracowniczej. W całej naszej karierze nie mieliśmy przypadku niezadowolonego klienta, co świadczy o dopracowanym planie pracy oraz dbałości o klienta.

Z zakresu dermatologii klinicznej wykonujemy dwa podstawowe zabiegi:

Powyższe zabiegi są oczywiście wykonywane z największą starannością i dbałością o komfort i bezpieczeństwo klienta. Powyżej wymienione procedury zapewniają utrzymanie (nawet kilkuletnie!) młodzieńczego wyglądu skóry, wypełnienia ubytków etc.

Kiedy warto zdecydować się na zabiegi dermatologii klinicznej?

Zabiegi wykonywane w naszym salonie mają dwa podłoża. Pierwszy z nich, czyli terapia komórkami macierzystymi może zostać wykorzystana do ujędrniania, redukcji zmarszczek, ubytków, rozstępów, blizn i ciężko gojących się ran. Drugi z nich, czyli leczenie bliznowców za pomocą sterydów dedykowany jest do spłaszczania źle zagojonej po zabiegu lub wypadku skry (bliznowca). Oba te zabiegi mają jeden główny cel – sprawdzić, że klient poczuje się lepiej, młodziej i pozbędzie się kompleksów. Przed zdecydowaniem się na dermatologię kliniczną warto zastanowić się, czy w naszym przypadku jest ona konieczna i czy nie można pomóc sobie innymi sposobami (kremy, olejki, sport itp.). Jeżeli jednak dany kompleks przez jakiś czas zatruwa nam życie to medycyna estetyczna jest właśnie po to, aby zniwelować tego rodzaju problemy i przywrócić klientowi drugą młodość.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wykonywanych u nas zabiegów. Więcej informacji dostępne jest w zakładkach tematycznych!