Cennik zabiegów dermatologii klinicznej

1. Terapia w leczeniu bliznowcówod 50 zł
2. Terapia komórkami macierzystymiod 1000 zł

 

Kliniczne zabiegi dermatologiczne – cennik

Zabiegi dermatologiczne dostępne w gabinecie medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic w Bielsku-Białej przeprowadzane są przez wykwalifikowanego i doświadczonego specjalistę – lekarza. Zgodnie z dziedziną dermatologii klinicznej, która skupia się na diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry, przygotowaliśmy dla Państwa ofertę terapii dermatologicznych poprawiających jednocześnie stan zdrowia i estetykę ciała. Dermatolog ustala cenę za wizytę i zabiegi dopiero po wstępnej konsultacji, na której weryfikuje rozległość obszaru koniecznego do objęcia leczeniem oraz charakter i stopień zaawansowania zmian. Jeżeli wcześniej na tym obszarze były wykonywane inne zabiegi, należy nas powiadomić, ponieważ struktura skóry może być zmieniona.

Zabiegi dermatologiczne na twarz i ciało w gabinecie Jakubowska Esthetic

Oferujemy zabiegi dermatologiczne na twarz i ciało z użyciem komórek macierzystych pobieranych z tłuszczu pacjenta. W ten sposób mogą Państwo naturalnie powiększyć usta czy piersi, a także pozbyć się drobnych zmarszczek i ubytków skórnych. Komórki macierzyste stosuje się również w leczeniu trudno gojących się ran. Wykorzystanie własnej tkanki podczas terapii komórkami macierzystymi znacząco ogranicza wystąpienie powikłań czy alergii. Procedura jest szybka i bezbolesna. Przed zabiegiem dermatologicznym warto wdrożyć zdrową dietę i powstrzymać się od przyjmowania używek, aby pobrany materiał był jak najlepiej jakości.

Zapraszamy także na skuteczne leczenie bliznowców – ostrzykiwanie sterydami. Warto rozpocząć tę procedurę, kiedy bliznowce są niewielkie, ponieważ rozrost może doprowadzić do powstania zmiany nowotworowej. Podawane w naszym gabinecie sterydy po wniknięciu w ciało blokują dalszy rozrost bliznowców. Sygnałem do wykonania zabiegu dermatologicznego są m.in. bolesność, tkliwość, swędzenie, zauważalne zwiększenie rozmiaru bliznowca. Dokładny opis procedury znajdą Państwo na naszej stronie. Zachęcamy też do kontaktu w razie pytań czy niejasności – służymy wsparciem.