Dermatologia estetyczna

Młody wygląd skóry to doskonały przykład czegoś, czego nie doceniamy, dopóki nie stracimy. Starzenie się naszego ciała to zupełnie naturalne zjawisko, z którym mamy do czynienia na co dzień i nie da się go ominąć. Dermatologia estetyczna to dziedzina medycyny estetycznej, która powstała, aby pomagać ludziom zadbać o kondycję ich skóry i pomóc odzyskać młodzieńczy wygląd. Bardzo ważne jest to, że większość zabiegów, które wykonujemy w naszym salonie odbywa się jak najbardziej naturalnymi metodami. W niektórych zabiegach wykorzystujemy komórki pozyskane z innych części ciała naszych klientów i wprowadzamy je w wyznaczone miejsce. Bazowanie na naturalnych składnikach pozwala na uzyskanie doskonałego efektu i jego dłuższe utrzymywanie się.

Co jest ważne w zabiegach dermatologii estetycznej?

Z doświadczenia wiemy, że klienci, którzy po raz pierwszy decydują się na zabieg medycyny estetycznej mają przed sobą wiele obaw. Czy próg bólu będzie do wytrzymania? Czy na pewno pójdzie wszystko zgodnie z planem? Czy uzyskany efekt będzie zadowalający? Przede wszystkim najważniejsze jest zaufać specjaliście, do którego się udaliśmy. W naszym salonie skupiamy tylko odpowiedzialną i profesjonalną kadrę pracowniczą, która posiada wszystkie wymagane szkolenia, dokumenty i doświadczenie w robieniu podobnych zabiegów tego typu. Drugim ważnym czynnikiem podczas zabiegów jest utrzymanie czystości i stosowanie się do zaleceń lekarza (np. dotyczących unikania promieni słonecznych. Wtedy mamy pewność, że efekt zabiegu będzie pożądany i utrzyma się na długo.

Najpopularniejsze zabiegi dermatologii estetycznej

Dermatologia estetyczna to dziedzina medycyny, która ciągle bardzo prężnie się rozwija. Do zabiegów wykorzystywane są często takie czynniki jak: naturalne preparaty, lasery, prąd elektryczny, fale radiowe, ultradźwięki, toksynę botulinową i wiele innych niestandardowych metod. W naszym salonie prezentujemy bardzo szeroką ofertę usług dermatologii, która ma na celu poprawienie wyglądu Państwa skóry.

 

Do najpopularniejszych i najczęściej stosowanych zabiegów należą:

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą usług dermatologii kosmetycznej. Staramy się sprostać wymaganiom wszystkich klientów i klientek, dlatego z naszej strony gwarantujemy wysoką jakość usług oraz zadowolenie z nowego wyglądu Państwa skóry!