Cennik zabiegów dermatologicznych

1. Usunięcie chirurgiczne znamieniaod 100 zł
2. Usunięcie plazmą znamieniaod 50 zł
3. Badanie histopatologiczne20 zł

 

Chirurgiczne usuwanie pieprzyków – cena

W gabinecie medycyny estetycznej Jakubowska Esthetic oferujemy zabiegi z użyciem różnych metod, m.in. nakłuwania igłami i naświetlania laserem. Zapraszamy również na chirurgiczne usuwanie pieprzyków w cenie jednorazowego zabiegu dającego trwały efekt. To doskonała propozycja zarówno dla osób, którym pieprzyk na twarzy lub we wrażliwym miejscu obniża komfort codziennego życia, jak i dla tych, którym znamię nie odpowiada estetycznie. Warto też zauważyć, że usunięcie pieprzyka może wynikać ze wskazań medycznych i być profilaktyką nowotworową. Podejrzanie wyglądająca czy powiększająca się zmiana skórna niekiedy bywa wstępem do choroby. Łatwo temu zapobiec, w porę usuwając mały pieprzyk.

Oferujemy:

  • chirurgiczne usuwanie pieprzyka – cena zabiegu na ciele,
  • chirurgiczne usunięcie pieprzyka na twarzy – cena zabiegu na twarzy,
  • chirurgiczne usuwanie pieprzyków – cena zabiegu obejmującego kilka zmian na ciele,
  • chirurgiczne usuwanie pieprzyków z twarzy – cena zabiegu obejmującego kilka zmian na twarzy.

To, ile kosztuje usunięcie pieprzyka, zależy od indywidualnej sytuacji pacjenta: wielkości zmiany, liczby zmian, stanu zmiany, miejsca wykonywania zabiegu. Dodatkowo należy doliczyć badanie histopatologiczne, cena jednorazowa to 20 zł. Wyniki badania pozwolą pacjentowi podjąć decyzję o ewentualnym leczeniu u specjalisty. Warto też zauważyć, że cena wycięcia pieprzyka obejmuje nie tylko zabieg, ale również wcześniejszą konsultację z lekarzem, badanie, wywiad medyczny i dobranie procedury do kondycji klienta.

 

Chirurgiczne usuwanie znamion – cena

Cena usunięcia znamienia innego niż pieprzyk także zależna jest od czynników, które wymieniliśmy wyżej. Ponadto koszt zabiegu różni się w zależności od metody. Oferujemy tradycyjne chirurgiczne usuwanie znamion (cena wyższa) i usuwanie przy użyciu plazmy (cena niższa). Wyboru procedury najlepiej dokonać dopiero po konsultacji z lekarzem i wysłuchaniu wad i zalet obu. O tym, ile kosztuje usunięcie znamienia, dowiedzą się Państwo jeszcze przed zabiegiem, by móc zdecydować, czy warto ponieść taki koszt.

Oferujemy:

  • usunięcie znamienia – cena zabiegu na ciele,
  • usunięcie znamienia z twarzy – koszt zabiegu na twarzy,
  • usuwanie znamion – cena zabiegu obejmującego kilka zmian na ciele,
  • usuwanie znamion z twarzy – cena zabiegu obejmującego kilka zmian na twarzy.

W tym wypadku także prosimy o doliczenie ceny badania histopatologicznego skóry w wysokości 20 zł. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, zadawania pytań i rezerwowania terminów konsultacji.