Katarzyna Tłoczek

Specjalista kosmetologii medycznej i laseroterapii. Ukończyła Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum w Krakowie oraz Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach.

Lubiana przez Pacjentów za uśmiech i delikatność, przez współpracowników za pozytywne nastawienie i profesjonalizm. Poza pracą realizuje się na wielu płaszczyznach zainteresowań, a od niedawna jako świeżo upieczona mama.

 

Ewelina Stisz

Specjalista zabiegów na ciało, depilacji laserowej i laserowego zamykania naczyń. Jest absolwentką Krakowskiego Centrum Kształcenia. Swoje wyczucie estetyki i perfekcjonizm przekłada na pracę, co spotyka się z pozytywnym odbiorem zadowolonych Pacjentów.

 

 

 

 

 

 

lek. med. Olga Grygierzec

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego na Wydziale Lekarskim w Katowicach- Ligocie Od 2014r pracuje w Oddziale Dermatologicznym Śląskiego Szpitala w Cieszynie, gdzie specjalizuje się w zakresie dermatologii i wenerologii na stanowisku młodszego asystenta. Aktywna członkini Polskiego Towarzystw Dermatologicznego. Swoją wiedzę pogłębia i zdobywa, uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach, sympozjach oraz konferencjach naukowych.